Počasie Susies Island týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Susies Island na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
7 / 0°C
| 0.0 mm | 17 km/h |
| 0 °C | -3 °C | 03:00 | |
| 3 °C | 0 °C | 09:00 | |
| 7 °C | 4 °C | 15:00 | |
| 1 °C | -2 °C | 21:00 |
východ slnka 05:56
západ slnka 20:10
PO HODINÁCH
západ slnka 20:10
Interaktívna mapa počasia Nové Škótsko, Kanada
GPS: 45,5835; -61,3818
nadmorská výška: 8 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Susies Island, Nové Škótsko, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| oblačno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1025 hPa | 98 % | 0 °C | 49 % | 0% | 49% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| oblačno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1025 hPa | 77 % | 0 °C | 61 % | 0% | 57% | 0% | 9% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhovýchodný |
1023 hPa | 54 % | -1 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1023 hPa | 90 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1022 hPa | 94 % | 0 °C | 93 % | 0% | 93% | 0% | 3% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 74 % | -1 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 63 % | 0 °C | 80 % | 0% | 78% | 9% | 0% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 85 % | 0 °C | 100 % | 0% | 99% | 3% | 96% | |
Susies Island, Nové Škótsko, Kanada - informácie
Štát: Nové Škótsko, KanadaGPS súradnice: 45,5835; -61,3818
Časová zóna: America / Halifax
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Susies Island, Nové Škótsko, Kanada. Predpoveď počasia Susies Island.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Susies Island dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Susies Island
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 20:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:02 | 14:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:23 | 20:43 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:43 | 21:23 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:58 | 22:08 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:14 | 29.04.2026 04:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |