Počasie Barooga dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Barooga na 10 dní.
Sobota 2. máj
25 / 17°C
| 0.0 mm | 7 km/h |
| 17 °C | 16 °C | 04:00 | |
| 22 °C | 21 °C | 10:00 | |
| 25 °C | 24 °C | 16:00 | |
| 19 °C | 18 °C | 22:00 |
východ slnka 06:55
západ slnka 17:32
PO HODINÁCH
západ slnka 17:32
Interaktívna mapa počasia Nový Južný Wales, Austrália
GPS: -35,9060; 145,6959
nadmorská výška: 125 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Barooga, Nový Južný Wales, Austrália rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
20:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 57 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 95% | 100% | |
| 10:00
02:00
| zamračené | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1022 hPa | 45 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 5% | 100% | |
| 16:00
08:00
| zamračené | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 35 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 22:00
14:00
| zamračené | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východný |
1019 hPa | 55 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
20:00
| slabý dážď | 18 °C 17 °C |
0,9 mm | 3.5 m/s13 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 54 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 10:00
02:00
| slabý dážď | 21 °C 21 °C |
0,6 mm | 5.4 m/s19 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 58 % | 12 °C | 98 % | 0% | 3% | 57% | 96% | |
| 16:00
08:00
| oblačno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severný |
1012 hPa | 48 % | 13 °C | 39 % | 0% | 2% | 39% | 0% | |
| 22:00
14:00
| polojasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 56 % | 12 °C | 22 % | 0% | 0% | 22% | 0% | |
Barooga, Nový Južný Wales, Austrália - informácie
Štát: Nový Južný Wales, AustráliaGPS súradnice: -35,9060; 145,6959
Časová zóna: Australia / Sydney
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +8 hod.
Počet obyvateľov: 1 811
Nadmorská výška: 125 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Barooga, Nový Južný Wales, Austrália. Predpoveď počasia Barooga.
Barooga - počasie v okolí - väčšie mestá
Barooga - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Barooga dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Barooga
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:55 | 17:32 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:14 | 10:37 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:28 | 17:59 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:58 | 18:29 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:28 | 18:59 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 16:56 | 02.05.2026 07:17 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |