Počasie Dodds Lagoon dnes
| 16 °C | 16 °C | 09:00 | |
| 20 °C | 20 °C | 12:00 | |
| 20 °C | 20 °C | 15:00 | |
| 11 °C | 10 °C | 21:00 |
východ slnka 06:29
západ slnka 17:20
PO HODINÁCH
západ slnka 17:20
Predpoveď počasia Dodds Lagoon 27. apríl 2026
Cez deň oblačno. Najvyššia teplota 21 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 10 °C.Interaktívna mapa počasia Nový Južný Wales, Austrália
GPS: -34,6333; 150,6167
nadmorská výška: 552 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Dodds Lagoon, Nový Južný Wales, Austrália rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 07:00
23:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 80 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
00:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severozápadný |
1024 hPa | 73 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
01:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severozápadný |
1025 hPa | 65 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
02:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1024 hPa | 52 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
03:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1024 hPa | 46 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
04:00
| polojasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhovýchodný |
1023 hPa | 44 % | 7 °C | 36 % | 0% | 0% | 0% | 36% | |
| 13:00
05:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhovýchodný |
1023 hPa | 45 % | 8 °C | 90 % | 0% | 0% | 0% | 90% | |
| 14:00
06:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1022 hPa | 47 % | 8 °C | 100 % | 0% | 3% | 0% | 100% | |
| 15:00
07:00
| zamračené | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1023 hPa | 50 % | 9 °C | 100 % | 0% | 14% | 0% | 100% | |
| 16:00
08:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1023 hPa | 54 % | 9 °C | 99 % | 0% | 10% | 0% | 99% | |
| 17:00
09:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1024 hPa | 68 % | 10 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 18:00
10:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1024 hPa | 75 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 19:00
11:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1025 hPa | 79 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 20:00
12:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1025 hPa | 79 % | 8 °C | 82 % | 0% | 0% | 0% | 82% | |
| 21:00
13:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1026 hPa | 81 % | 8 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 22:00
14:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1026 hPa | 84 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
15:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1026 hPa | 88 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
16:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1026 hPa | 90 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
17:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severný |
1026 hPa | 92 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
18:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severný |
1025 hPa | 92 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
19:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1025 hPa | 92 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
20:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1025 hPa | 92 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
21:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1026 hPa | 93 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
22:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severný |
1026 hPa | 93 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
23:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severný |
1026 hPa | 94 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
00:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severný |
1027 hPa | 87 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
01:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severný |
1027 hPa | 71 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
02:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severný |
1027 hPa | 64 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
03:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severný |
1026 hPa | 59 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
04:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severný |
1026 hPa | 56 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
05:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severný |
1025 hPa | 55 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
06:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1024 hPa | 55 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
07:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1024 hPa | 56 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
08:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1024 hPa | 60 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
09:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1024 hPa | 71 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
10:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1025 hPa | 73 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
11:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severný |
1026 hPa | 68 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
12:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severný |
1026 hPa | 67 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
13:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1026 hPa | 76 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
14:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1026 hPa | 87 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
15:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severný |
1026 hPa | 89 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Dodds Lagoon, Nový Južný Wales, Austrália - informácie
Štát: Nový Južný Wales, AustráliaGPS súradnice: -34,6333; 150,6167
Časová zóna: Australia / Sydney
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Dodds Lagoon, Nový Južný Wales, Austrália. Predpoveď počasia Dodds Lagoon.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Dodds Lagoon dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Dodds Lagoon
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Dodds Lagoon
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:29 | 17:20 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:55 | 10:50 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:03 | 17:46 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:34 | 18:15 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:04 | 18:45 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:28 | 27.04.2026 01:53 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |