Počasie Kayuga dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Kayuga na 10 dní.
Sobota 23. máj
18 / 12°C
| 0.7 mm | 10 km/h |
| 12 °C | 12 °C | 04:00 | |
| 15 °C | 16 °C | 10:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 16:00 | |
| 15 °C | 16 °C | 22:00 |
východ slnka 06:43
západ slnka 17:03
PO HODINÁCH
západ slnka 17:03
Interaktívna mapa počasia Nový Južný Wales, Austrália
GPS: -32,2000; 150,8667
nadmorská výška: 167 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Kayuga, Nový Južný Wales, Austrália rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
20:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h južný |
1022 hPa | 85 % | 9 °C | 63 % | 0% | 62% | 2% | 0% | |
| 10:00
02:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,1 mm | 0.3 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1022 hPa | 78 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 10% | 0% | |
| 16:00
08:00
| slabý dážď | 18 °C 19 °C |
0,6 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 78 % | 14 °C | 96 % | 0% | 96% | 7% | 0% | |
| 22:00
14:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 97 % | 14 °C | 85 % | 0% | 68% | 12% | 54% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
20:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 98 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 25% | |
| 10:00
02:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,2 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 90 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 2% | 99% | |
| 16:00
08:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,2 mm | 0.8 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 73 % | 13 °C | 100 % | 0% | 1% | 15% | 100% | |
| 22:00
14:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,1 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1018 hPa | 92 % | 14 °C | 100 % | 0% | 3% | 78% | 100% | |
Kayuga, Nový Južný Wales, Austrália - informácie
Štát: Nový Južný Wales, AustráliaGPS súradnice: -32,2000; 150,8667
Časová zóna: Australia / Sydney
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +8 hod.
Počet obyvateľov: 57
Nadmorská výška: 167 m
Administratívna časť:
- State of New South Wales, Sydney
- Muswellbrook, Muswellbrook
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Kayuga, Nový Južný Wales, Austrália. Predpoveď počasia Kayuga.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Kayuga dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Kayuga
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:43 | 17:03 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:53 | 10:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:16 | 17:29 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:47 | 17:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:17 | 18:28 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:53 | 22.05.2026 22:43 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |