Počasie Mount Lindsey dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Mount Lindsey na 10 dní.
Štvrtok 28. máj
18 / 12°C
| 18.4 mm | 4 km/h |
| 14 °C | 15 °C | 04:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 10:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 16:00 | |
| 12 °C | 12 °C | 22:00 |
východ slnka 06:52
západ slnka 16:56
PO HODINÁCH
západ slnka 16:56
Interaktívna mapa počasia Nový Južný Wales, Austrália
GPS: -34,4735; 150,5846
nadmorská výška: 678 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Mount Lindsey, Nový Južný Wales, Austrália rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
20:00
| silný dážď | 14 °C 14 °C |
17,9 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 99 % | 14 °C | 100 % | 0% | 99% | 97% | 100% | |
| 10:00
02:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,2 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 99 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 41% | 93% | |
| 16:00
08:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,3 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1008 hPa | 76 % | 13 °C | 36 % | 0% | 24% | 20% | 0% | |
| 22:00
14:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západný |
1010 hPa | 94 % | 11 °C | 73 % | 0% | 27% | 14% | 55% | |
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
20:00
| dážď | 10 °C 9 °C |
1,8 mm | 3.6 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 98 % | 9 °C | 93 % | 0% | 3% | 35% | 89% | |
| 10:00
02:00
| silný dážď | 12 °C 12 °C |
12,6 mm | 4.5 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 95 % | 10 °C | 94 % | 0% | 48% | 51% | 82% | |
| 16:00
08:00
| silný dážď | 11 °C 10 °C |
8,1 mm | 5.9 m/s21 km/h západojuhozápadný |
1002 hPa | 95 % | 10 °C | 99 % | 0% | 3% | 97% | 89% | |
| 22:00
14:00
| silný dážď | 10 °C 9 °C |
5,4 mm | 7.0 m/s25 km/h západný |
1001 hPa | 98 % | 9 °C | 100 % | 0% | 32% | 99% | 100% | |
Mount Lindsey, Nový Južný Wales, Austrália - informácie
Štát: Nový Južný Wales, AustráliaGPS súradnice: -34,4735; 150,5846
Časová zóna: Australia / Sydney
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Mount Lindsey, Nový Južný Wales, Austrália. Predpoveď počasia Mount Lindsey.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Mount Lindsey dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Mount Lindsey
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:52 | 16:56 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:54 | 10:04 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:24 | 17:24 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:54 | 17:55 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:24 | 18:25 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.05.2026 14:15 | 28.05.2026 03:47 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |