Počasie Notts Hill dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Notts Hill na 10 dní.
Streda 3. jún
13 / 9°C
| 0.0 mm | 27 km/h |
| 10 °C | 8 °C | 04:00 | |
| 12 °C | 10 °C | 10:00 | |
| 13 °C | 11 °C | 16:00 | |
| 9 °C | 7 °C | 22:00 |
východ slnka 06:56
západ slnka 16:55
PO HODINÁCH
západ slnka 16:55
Interaktívna mapa počasia Nový Južný Wales, Austrália
GPS: -34,4757; 150,4137
nadmorská výška: 705 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Notts Hill, Nový Južný Wales, Austrália rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 03.06.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
20:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 8.2 m/s30 km/h západný |
1000 hPa | 85 % | 8 °C | 96 % | 0% | 96% | 4% | 0% | |
| 10:00
02:00
| oblačno | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 10.1 m/s36 km/h západný |
1003 hPa | 71 % | 7 °C | 49 % | 0% | 49% | 0% | 0% | |
| 16:00
08:00
| polojasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h západojuhozápadný |
1004 hPa | 64 % | 6 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 22:00
14:00
| jasno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h západný |
1010 hPa | 86 % | 6 °C | 7 % | 0% | 6% | 6% | 0% | |
štvrtok 04.06.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
20:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západný |
1011 hPa | 93 % | 7 °C | 96 % | 0% | 96% | 0% | 0% | |
| 10:00
02:00
| oblačno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h západný |
1014 hPa | 71 % | 6 °C | 39 % | 0% | 2% | 0% | 37% | |
| 16:00
08:00
| jasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západný |
1011 hPa | 55 % | 4 °C | 5 % | 0% | 3% | 0% | 3% | |
| 22:00
14:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 82 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Notts Hill, Nový Južný Wales, Austrália - informácie
Štát: Nový Južný Wales, AustráliaGPS súradnice: -34,4757; 150,4137
Časová zóna: Australia / Sydney
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Notts Hill, Nový Južný Wales, Austrália. Predpoveď počasia Notts Hill.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Notts Hill dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Notts Hill
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
3. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:56 | 16:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:56 | 09:58 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:28 | 17:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:58 | 17:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:27 | 18:24 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 02.06.2026 18:05 | 03.06.2026 09:23 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |