Počasie Spring Farm vikend
Predpoveď počasia pre mesto Spring Farm na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
1. 5. |
Sobota
2. 5. |
Nedeľa
3. 5. |
Sobota cez deň polojasno, dopoludnie spočiatku polojasno, neskoršie slabé dažďové prehánky, poludnie spočiatku slabé dažďové prehánky, neskoršie oblačno.
Piatok 1. máj
22 / 14°C
| 0.7 mm | 12 km/h |
| 14 °C | 15 °C | 04:00 | |
| 19 °C | 20 °C | 10:00 | |
| 22 °C | 23 °C | 16:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 22:00 |
východ slnka 06:31
západ slnka 17:16
PO HODINÁCH
západ slnka 17:16
Interaktívna mapa počasia Nový Južný Wales, Austrália
GPS: -34,0685; 150,7118
nadmorská výška: 152 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Spring Farm, Nový Južný Wales, Austrália rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
20:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1027 hPa | 95 % | 13 °C | 47 % | 0% | 25% | 14% | 18% | |
| 10:00
02:00
| slabý dážď | 19 °C 20 °C |
0,6 mm | 1.1 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1028 hPa | 72 % | 13 °C | 93 % | 0% | 41% | 14% | 85% | |
| 16:00
08:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,1 mm | 3.2 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1024 hPa | 62 % | 14 °C | 83 % | 0% | 18% | 10% | 76% | |
| 22:00
14:00
| polojasno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1025 hPa | 91 % | 15 °C | 29 % | 0% | 29% | 3% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
20:00
| polojasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1022 hPa | 94 % | 14 °C | 25 % | 0% | 18% | 18% | 0% | |
| 10:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
20 °C 22 °C |
0,7 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1023 hPa | 77 % | 16 °C | 82 % | 0% | 81% | 16% | 0% | |
| 16:00
08:00
| oblačno | 22 °C 24 °C |
0,2 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 70 % | 16 °C | 55 % | 0% | 38% | 19% | 17% | |
| 22:00
14:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhozápadný |
1020 hPa | 95 % | 17 °C | 100 % | 0% | 14% | 0% | 100% | |
Spring Farm, Nový Južný Wales, Austrália - informácie
Štát: Nový Južný Wales, AustráliaGPS súradnice: -34,0685; 150,7118
Časová zóna: Australia / Sydney
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +8 hod.
Počet obyvateľov: 4 263
Nadmorská výška: 152 m
Administratívna časť:
- State of New South Wales, Sydney
- Camden, Camden West
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Spring Farm, Nový Južný Wales, Austrália. Predpoveď počasia Spring Farm.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Spring Farm dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Spring Farm
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:31 | 17:16 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:54 | 10:45 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:05 | 17:43 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:36 | 18:11 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:06 | 18:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 16:11 | 01.05.2026 05:52 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |