Počasie Tala Escape dnes
| 17 °C | 17 °C | 09:00 | |
| 24 °C | 24 °C | 12:00 | |
| 27 °C | 25 °C | 15:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 21:00 |
východ slnka 06:57
západ slnka 17:48
PO HODINÁCH
západ slnka 17:48
Predpoveď počasia Tala Escape 27. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, dopoludnie spočiatku jasno, neskoršie polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 27 °C. V noci najnižšia teplota 12 °C.Interaktívna mapa počasia Nový Južný Wales, Austrália
GPS: -34,5469; 143,6536
nadmorská výška: 68 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Tala Escape, Nový Južný Wales, Austrália rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
16:00
| polojasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východný |
1020 hPa | 63 % | 9 °C | 16 % | 0% | 0% | 0% | 16% | |
| 01:00
17:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 66 % | 9 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 02:00
18:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severozápadný |
1020 hPa | 69 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
19:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1021 hPa | 75 % | 9 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 04:00
20:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západný |
1021 hPa | 79 % | 9 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 05:00
21:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1021 hPa | 81 % | 9 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 06:00
22:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1021 hPa | 83 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
23:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhozápadný |
1022 hPa | 86 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
00:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1023 hPa | 81 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
01:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1023 hPa | 68 % | 10 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 10:00
02:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1023 hPa | 55 % | 11 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 11:00
03:00
| jasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h juhozápadný |
1023 hPa | 43 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
04:00
| jasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1022 hPa | 37 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
05:00
| jasno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
1022 hPa | 32 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
06:00
| jasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severozápadný |
1021 hPa | 28 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
07:00
| oblačno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severozápadný |
1021 hPa | 26 % | 5 °C | 48 % | 0% | 0% | 48% | 0% | |
| 16:00
08:00
| oblačno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severozápadný |
1021 hPa | 24 % | 5 °C | 43 % | 0% | 0% | 43% | 0% | |
| 17:00
09:00
| polojasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severozápadný |
1021 hPa | 28 % | 6 °C | 25 % | 0% | 0% | 25% | 0% | |
| 18:00
10:00
| polojasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1021 hPa | 39 % | 7 °C | 25 % | 0% | 0% | 25% | 0% | |
| 19:00
11:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1022 hPa | 44 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
12:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1022 hPa | 54 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
13:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1023 hPa | 56 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
14:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1023 hPa | 60 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
15:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1023 hPa | 65 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
16:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1023 hPa | 70 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
17:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1023 hPa | 73 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
18:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1023 hPa | 76 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
19:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1022 hPa | 76 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
20:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1022 hPa | 77 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
21:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1023 hPa | 78 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
22:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1023 hPa | 79 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
23:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1024 hPa | 77 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
00:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1024 hPa | 66 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
01:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1025 hPa | 51 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
02:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1025 hPa | 40 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
03:00
| jasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1024 hPa | 32 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
04:00
| jasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severný |
1024 hPa | 26 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
05:00
| polojasno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 22 % | 3 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
| 14:00
06:00
| oblačno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 22 % | 3 °C | 94 % | 0% | 0% | 0% | 94% | |
| 15:00
07:00
| oblačno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1022 hPa | 21 % | 3 °C | 42 % | 0% | 0% | 0% | 42% | |
| 16:00
08:00
| oblačno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1022 hPa | 21 % | 3 °C | 60 % | 0% | 0% | 0% | 60% | |
| 17:00
09:00
| oblačno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1022 hPa | 31 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 18:00
10:00
| oblačno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1022 hPa | 37 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 19:00
11:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
1023 hPa | 38 % | 6 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 20:00
12:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h južný |
1024 hPa | 44 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 21:00
13:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1024 hPa | 46 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 22:00
14:00
| polojasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1024 hPa | 48 % | 7 °C | 33 % | 0% | 0% | 0% | 33% | |
| 23:00
15:00
| polojasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1024 hPa | 53 % | 7 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
Tala Escape, Nový Južný Wales, Austrália - informácie
Štát: Nový Južný Wales, AustráliaGPS súradnice: -34,5469; 143,6536
Časová zóna: Australia / Sydney
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tala Escape, Nový Južný Wales, Austrália. Predpoveď počasia Tala Escape.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tala Escape dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Tala Escape
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Tala Escape
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:57 | 17:48 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:23 | 10:50 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:30 | 18:14 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:02 | 18:43 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:32 | 19:12 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:57 | 27.04.2026 02:22 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |