Počasie Tumbarumba dnes
Predpoveď počasia Tumbarumba 28. máj 2026
Cez deň dážď, poludnie spočiatku dážď, neskoršie slabý dážď. Najvyššia teplota 9 °C. Úhrn zrážok 5,5 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 7 °C. Úhrn zrážok 0,3 mm.Interaktívna mapa počasia Nový Južný Wales, Austrália
GPS: -35,7781; 148,0117
nadmorská výška: 517 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Tumbarumba, Nový Južný Wales, Austrália rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
20:00
| dážď | 8 °C 7 °C |
3,8 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 99 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 10:00
02:00
| dážď | 9 °C 8 °C |
1,1 mm | 4.4 m/s16 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 99 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 19% | 0% | |
| 16:00
08:00
| slabý dážď | 9 °C 8 °C |
0,6 mm | 4.2 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 99 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 3% | 7% | |
| 22:00
14:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,1 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 98 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 75% | |
Zajtra, piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
20:00
| zamračené | 7 °C 6 °C |
0,2 mm | 2.5 m/s9 km/h severný |
1013 hPa | 98 % | 6 °C | 97 % | 0% | 97% | 1% | 0% | |
| 10:00
02:00
| dážď | 8 °C 6 °C |
2,3 mm | 4.8 m/s17 km/h severný |
1010 hPa | 95 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 16:00
08:00
| dažďové prehánky | 9 °C 8 °C |
2,2 mm | 5.5 m/s20 km/h severoseverozápadný |
1005 hPa | 95 % | 8 °C | 68 % | 0% | 64% | 20% | 0% | |
| 22:00
14:00
| dážď | 8 °C 6 °C |
2,9 mm | 5.5 m/s20 km/h severoseverozápadný |
1006 hPa | 98 % | 7 °C | 100 % | 0% | 97% | 82% | 0% | |
Tumbarumba, Nový Južný Wales, Austrália - informácie
Štát: Nový Južný Wales, AustráliaGPS súradnice: -35,7781; 148,0117
Časová zóna: Australia / Sydney
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +8 hod.
Počet obyvateľov: 1 798
Nadmorská výška: 517 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tumbarumba, Nový Južný Wales, Austrália. Predpoveď počasia Tumbarumba.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tumbarumba dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Tumbarumba
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Tumbarumba
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 07:05 | 17:04 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:05 | 09:58 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:37 | 17:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:06 | 18:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:36 | 18:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.05.2026 14:24 | 28.05.2026 04:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |