Počasie Crofton Downs vikend
Predpoveď počasia pre mesto Crofton Downs na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
13 / 8°C
| 0.0 mm | 18 km/h |
| 9 °C | 8 °C | 00:00 | |
| 8 °C | 7 °C | 06:00 | |
| 13 °C | 12 °C | 12:00 | |
| 11 °C | 10 °C | 18:00 |
východ slnka 07:07
západ slnka 17:28
PO HODINÁCH
západ slnka 17:28
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Crofton Downs, Nový Zéland rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
14:00
| jasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východný |
1039 hPa | 92 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
20:00
| jasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1037 hPa | 87 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
02:00
| jasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severný |
1036 hPa | 70 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
08:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severný |
1033 hPa | 81 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
14:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severný |
1032 hPa | 83 % | 8 °C | 8 % | 0% | 8% | 0% | 0% | |
| 06:00
20:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1030 hPa | 88 % | 9 °C | 8 % | 0% | 8% | 0% | 0% | |
| 12:00
02:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h severný |
1028 hPa | 80 % | 11 °C | 24 % | 0% | 24% | 0% | 0% | |
| 18:00
08:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severný |
1026 hPa | 94 % | 11 °C | 32 % | 0% | 32% | 0% | 0% | |
Crofton Downs, Nový Zéland - informácie
Štát: Nový ZélandGPS súradnice: -41,2573; 174,7622
Časová zóna: Pacific / Auckland
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +10 hod.
Počet obyvateľov: 1 700
Nadmorská výška: 364 m
Administratívna časť:
- Wellington, Wellington
- Wellington City, Wellington
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Crofton Downs, Nový Zéland. Predpoveď počasia Crofton Downs.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Crofton Downs dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Crofton Downs
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 07:07 | 17:28 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:18 | 10:21 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:38 | 17:57 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:06 | 18:29 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:33 | 19:01 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 16:23 | 01.05.2026 06:25 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |