Počasie Green Point vikend
Predpoveď počasia pre mesto Green Point na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
22. 5. |
Sobota
23. 5. |
Nedeľa
24. 5. |
Sobota cez deň od rána zamračené, poludnie oblačno, večer spočiatku oblačno, neskoršie polojasno. Nedeľa cez deň od rána zamračené, poludnie oblačno, večer spočiatku oblačno, neskoršie zamračené.
Piatok 22. máj
10 / 3°C
| 0.0 mm | 6 km/h |
| 5 °C | 3 °C | 00:00 | |
| 3 °C | 1 °C | 06:00 | |
| 10 °C | 8 °C | 12:00 | |
| 9 °C | 7 °C | 18:00 |
východ slnka 08:09
západ slnka 17:16
PO HODINÁCH
západ slnka 17:16
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Green Point, Nový Zéland rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
14:00
| jasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1026 hPa | 89 % | 3 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 06:00
20:00
| polojasno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severovýchodný |
1025 hPa | 92 % | 2 °C | 25 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
| 12:00
02:00
| polojasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1024 hPa | 81 % | 6 °C | 35 % | 0% | 35% | 0% | 0% | |
| 18:00
08:00
| oblačno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západný |
1023 hPa | 87 % | 6 °C | 64 % | 0% | 52% | 55% | 6% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
14:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západoseverozápadný |
1023 hPa | 86 % | 6 °C | 91 % | 0% | 14% | 0% | 89% | |
| 06:00
20:00
| oblačno | 6 °C 4 °C |
0,4 mm | 4.0 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 92 % | 4 °C | 69 % | 0% | 62% | 26% | 0% | |
| 12:00
02:00
| oblačno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h západojuhozápadný |
1026 hPa | 77 % | 7 °C | 85 % | 0% | 85% | 4% | 0% | |
| 18:00
08:00
| polojasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1027 hPa | 80 % | 5 °C | 37 % | 0% | 37% | 1% | 0% | |
Green Point, Nový Zéland - informácie
Štát: Nový ZélandGPS súradnice: -46,5684; 168,3001
Časová zóna: Pacific / Auckland
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +10 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Green Point, Nový Zéland. Predpoveď počasia Green Point.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Green Point dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Green Point
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 08:09 | 17:16 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:43 | 09:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 07:35 | 17:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:59 | 18:27 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 06:23 | 19:03 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 12:47 | 21.05.2026 21:38 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |