Počasie Kelburn týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Kelburn na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
16 / 12°C
| 0.0 mm | 38 km/h |
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Kelburn, Nový Zéland rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
14:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 9.5 m/s34 km/h severný |
1024 hPa | 95 % | 12 °C | 75 % | 0% | 75% | 0% | 0% | |
| 01:00
15:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 10.0 m/s36 km/h severný |
1024 hPa | 95 % | 12 °C | 49 % | 0% | 49% | 0% | 0% | |
| 02:00
16:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 10.6 m/s38 km/h severný |
1024 hPa | 94 % | 12 °C | 33 % | 0% | 33% | 0% | 0% | |
| 03:00
17:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 11.2 m/s40 km/h severný |
1024 hPa | 94 % | 12 °C | 32 % | 0% | 32% | 0% | 0% | |
| 04:00
18:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 11.3 m/s41 km/h severný |
1024 hPa | 93 % | 12 °C | 32 % | 0% | 32% | 0% | 0% | |
| 05:00
19:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 11.1 m/s40 km/h severný |
1024 hPa | 94 % | 12 °C | 32 % | 0% | 32% | 0% | 0% | |
| 06:00
20:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 11.2 m/s40 km/h severný |
1024 hPa | 94 % | 12 °C | 43 % | 0% | 43% | 0% | 0% | |
| 07:00
21:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 11.1 m/s40 km/h severný |
1024 hPa | 95 % | 12 °C | 35 % | 0% | 35% | 0% | 0% | |
| 08:00
22:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 10.5 m/s38 km/h severný |
1024 hPa | 94 % | 13 °C | 23 % | 0% | 23% | 0% | 0% | |
| 09:00
23:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 10.8 m/s39 km/h severoseverozápadný |
1025 hPa | 90 % | 12 °C | 9 % | 0% | 9% | 0% | 0% | |
| 10:00
00:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 10.8 m/s39 km/h severoseverozápadný |
1025 hPa | 84 % | 12 °C | 9 % | 0% | 9% | 0% | 0% | |
| 11:00
01:00
| polojasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 10.7 m/s39 km/h severoseverozápadný |
1025 hPa | 82 % | 12 °C | 18 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
| 12:00
02:00
| polojasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 10.5 m/s38 km/h severoseverozápadný |
1024 hPa | 82 % | 12 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 18:00
08:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severný |
1024 hPa | 94 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
14:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,3 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1027 hPa | 93 % | 11 °C | 7 % | 0% | 4% | 0% | 2% | |
| 06:00
20:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h juhojuhovýchodný |
1033 hPa | 74 % | 7 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 12:00
02:00
| jasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1037 hPa | 65 % | 6 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 18:00
08:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1037 hPa | 75 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Kelburn, Nový Zéland - informácie
Štát: Nový ZélandGPS súradnice: -41,2833; 174,7667
Časová zóna: Pacific / Auckland
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +10 hod.
Počet obyvateľov: 5 080
Nadmorská výška: 100 m
Administratívna časť:
- Wellington, Wellington
- Wellington City, Wellington
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Kelburn, Nový Zéland. Predpoveď počasia Kelburn.
Kelburn - počasie v okolí - väčšie mestá
Kelburn - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Kelburn dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Kelburn
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 07:05 | 17:30 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:18 | 10:25 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:36 | 18:00 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:04 | 18:31 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:32 | 19:03 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 15:41 | 29.04.2026 04:16 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |