Počasie Colonel By Valley dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Colonel By Valley na 10 dní.
Sobota 23. máj
16 / 10°C
| 1.4 mm | 12 km/h |
| 10 °C | 10 °C | 02:00 | |
| 11 °C | 9 °C | 08:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 14:00 | |
| 15 °C | 14 °C | 20:00 |
východ slnka 05:23
západ slnka 20:35
PO HODINÁCH
západ slnka 20:35
|
|
Predpoveď počasia Colonel By Valley, Ontario, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severovýchodný |
1027 hPa | 80 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1028 hPa | 71 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 60% | 100% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1027 hPa | 55 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 20:00
02:00
| dážď | 15 °C 14 °C |
1,4 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1025 hPa | 64 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 44% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| slabý dážď | 12 °C 11 °C |
0,6 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1024 hPa | 82 % | 8 °C | 100 % | 0% | 11% | 94% | 99% | |
| 08:00
14:00
| silný dážď | 12 °C 11 °C |
6,6 mm | 4.0 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1022 hPa | 82 % | 9 °C | 100 % | 0% | 90% | 100% | 100% | |
| 14:00
20:00
| slabý dážď | 13 °C 13 °C |
0,8 mm | 4.6 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 91 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 92% | 99% | |
| 20:00
02:00
| slabý dážď | 13 °C 13 °C |
0,8 mm | 3.2 m/s12 km/h východný |
1018 hPa | 90 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 73% | 6% | |
Colonel By Valley, Ontario, Kanada - informácie
Štát: Ontario, KanadaGPS súradnice: 45,4334; -75,6993
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Colonel By Valley, Ontario, Kanada. Predpoveď počasia Colonel By Valley.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Colonel By Valley dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Colonel By Valley
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:23 | 20:35 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:59 | 15:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:47 | 21:12 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:02 | 21:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:05 | 22:54 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:47 | 24.05.2026 02:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |