Počasie Doan''s Hollow dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Doan''s Hollow na 10 dní.
Piatok 1. máj
9 / 4°C
| 14.6 mm | 30 km/h |
| 7 °C | 4 °C | 02:00 | |
| 7 °C | 4 °C | 08:00 | |
| 9 °C | 6 °C | 14:00 | |
| 8 °C | 6 °C | 20:00 |
východ slnka 06:14
západ slnka 20:21
PO HODINÁCH
západ slnka 20:21
Interaktívna mapa počasia Ontario, Kanada
GPS: 42,8040; -80,2475
nadmorská výška: 195 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Doan''s Hollow, Ontario, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silný dážď | 7 °C 4 °C |
8,8 mm | 7.6 m/s27 km/h severovýchodný |
1004 hPa | 79 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 41% | 100% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 7 °C 4 °C |
2,8 mm | 9.9 m/s36 km/h severovýchodný |
998 hPa | 91 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 90% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 9 °C 7 °C |
1,7 mm | 8.4 m/s30 km/h severovýchodný |
993 hPa | 83 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 33% | 0% | |
| 20:00
02:00
| dážď | 8 °C 6 °C |
1,3 mm | 6.9 m/s25 km/h severozápadný |
997 hPa | 91 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 53% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 4 °C 1 °C |
0,1 mm | 9.5 m/s34 km/h západoseverozápadný |
1004 hPa | 91 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 35% | 100% | |
Doan''s Hollow, Ontario, Kanada - informácie
Štát: Ontario, KanadaGPS súradnice: 42,8040; -80,2475
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Doan''s Hollow, Ontario, Kanada. Predpoveď počasia Doan''s Hollow.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Doan''s Hollow dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Doan''s Hollow
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:14 | 20:21 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:18 | 14:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:43 | 20:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:06 | 21:30 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:24 | 22:12 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:42 | 01.05.2026 05:47 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |