Počasie Dresden dnes
Predpoveď počasia Dresden 26. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie zamračené, poludnie oblačno. Najvyššia teplota 17 °C. V noci zamračené. Najnižšia teplota 5 °C.Interaktívna mapa počasia Ontario, Kanada
GPS: 42,5834; -82,1831
nadmorská výška: 182 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Dresden, Ontario, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 96 % | 3 °C | 91 % | 0% | 0% | 0% | 91% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severný |
1020 hPa | 92 % | 4 °C | 100 % | 0% | 19% | 14% | 100% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1019 hPa | 53 % | 6 °C | 77 % | 0% | 77% | 0% | 0% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 70 % | 6 °C | 47 % | 0% | 29% | 0% | 25% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 92 % | 3 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východný |
1021 hPa | 78 % | 5 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 17 °C 15 °C |
2,8 mm | 7.4 m/s27 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 55 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 1% | 100% | |
| 20:00
02:00
| silný dážď | 14 °C 11 °C |
10,0 mm | 9.4 m/s34 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 63 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 39% | 100% | |
Dresden, Ontario, Kanada - informácie
Štát: Ontario, KanadaGPS súradnice: 42,5834; -82,1831
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Dresden, Ontario, Kanada. Predpoveď počasia Dresden.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Dresden dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Dresden
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Dresden
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:30 | 20:23 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:26 | 13:53 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:59 | 20:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:23 | 21:30 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:43 | 22:10 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:17 | 26.04.2026 04:13 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |