Počasie Fergusonvale dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Fergusonvale na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
10 / 4°C
| 0.0 mm | 12 km/h |
| 4 °C | 1 °C | 02:00 | |
| 5 °C | 3 °C | 08:00 | |
| 10 °C | 8 °C | 14:00 | |
| 9 °C | 7 °C | 20:00 |
východ slnka 05:45
západ slnka 20:47
PO HODINÁCH
západ slnka 20:47
Interaktívna mapa počasia Ontario, Kanada
GPS: 44,5314; -79,8189
nadmorská výška: 230 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Fergusonvale, Ontario, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severozápadný |
1023 hPa | 85 % | 1 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1026 hPa | 66 % | 0 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severozápadný |
1026 hPa | 56 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1024 hPa | 63 % | 2 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1023 hPa | 92 % | 4 °C | 95 % | 0% | 19% | 0% | 93% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhovýchodný |
1022 hPa | 72 % | 3 °C | 98 % | 0% | 0% | 92% | 78% | |
| 14:00
20:00
| jasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 53 % | 6 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
02:00
| silné dažďové prehánky |
14 °C 13 °C |
6,9 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 71 % | 9 °C | 6 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
Fergusonvale, Ontario, Kanada - informácie
Štát: Ontario, KanadaGPS súradnice: 44,5314; -79,8189
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Fergusonvale, Ontario, Kanada. Predpoveď počasia Fergusonvale.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Fergusonvale dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Fergusonvale
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:45 | 20:47 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:15 | 15:02 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:09 | 21:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:26 | 22:06 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:33 | 22:59 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:35 | 22.05.2026 01:47 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |