Počasie Fernleigh dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Fernleigh na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
14 / 5°C
| 0.0 mm | 9 km/h |
| 6 °C | 3 °C | 02:00 | |
| 5 °C | 2 °C | 08:00 | |
| 13 °C | 10 °C | 14:00 | |
| 11 °C | 9 °C | 20:00 |
východ slnka 05:32
západ slnka 20:37
PO HODINÁCH
západ slnka 20:37
Interaktívna mapa počasia Ontario, Kanada
GPS: 44,9044; -76,9878
nadmorská výška: 290 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Fernleigh, Ontario, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 66 % | 0 °C | 83 % | 0% | 1% | 0% | 82% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severný |
1027 hPa | 56 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| jasno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severný |
1027 hPa | 32 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1027 hPa | 60 % | 3 °C | 98 % | 0% | 1% | 0% | 98% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1030 hPa | 85 % | 3 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1032 hPa | 62 % | 3 °C | 78 % | 0% | 0% | 0% | 77% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhovýchodný |
1029 hPa | 32 % | 0 °C | 96 % | 0% | 0% | 95% | 23% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhovýchodný |
1027 hPa | 58 % | 4 °C | 95 % | 0% | 0% | 38% | 92% | |
Fernleigh, Ontario, Kanada - informácie
Štát: Ontario, KanadaGPS súradnice: 44,9044; -76,9878
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Fernleigh, Ontario, Kanada. Predpoveď počasia Fernleigh.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Fernleigh dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Fernleigh
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:32 | 20:37 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:04 | 15:04 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:57 | 21:12 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:13 | 21:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:19 | 22:51 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:21 | 22.05.2026 01:36 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |