Počasie Four Ponds Corners dnes
| 7 °C | 5 °C | 09:00 | |
| 12 °C | 10 °C | 12:00 | |
| 14 °C | 12 °C | 15:00 | |
| 7 °C | 5 °C | 21:00 |
východ slnka 06:22
západ slnka 20:17
PO HODINÁCH
západ slnka 20:17
Predpoveď počasia Four Ponds Corners 26. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie polojasno, poludnie oblačno, večer polojasno. Najvyššia teplota 14 °C. V noci najnižšia teplota 2 °C.Interaktívna mapa počasia Ontario, Kanada
GPS: 43,0204; -80,3958
nadmorská výška: 251 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Four Ponds Corners, Ontario, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
10:00
| jasno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 94 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
11:00
| jasno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 94 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
12:00
| jasno | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 93 % | 1 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 07:00
13:00
| jasno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 93 % | 1 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1022 hPa | 89 % | 3 °C | 3 % | 0% | 1% | 0% | 3% | |
| 09:00
15:00
| oblačno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severovýchodný |
1022 hPa | 79 % | 4 °C | 46 % | 0% | 0% | 0% | 46% | |
| 10:00
16:00
| polojasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1022 hPa | 73 % | 5 °C | 13 % | 0% | 0% | 0% | 12% | |
| 11:00
17:00
| jasno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h východoseverovýchodný |
1022 hPa | 65 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
18:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h východoseverovýchodný |
1022 hPa | 59 % | 4 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 13:00
19:00
| jasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 54 % | 4 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 14:00
20:00
| polojasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 51 % | 3 °C | 26 % | 0% | 0% | 0% | 26% | |
| 15:00
21:00
| oblačno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 49 % | 3 °C | 51 % | 0% | 0% | 0% | 51% | |
| 16:00
22:00
| oblačno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 46 % | 2 °C | 69 % | 0% | 0% | 0% | 69% | |
| 17:00
23:00
| oblačno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 44 % | 2 °C | 91 % | 0% | 0% | 0% | 91% | |
| 18:00
00:00
| polojasno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 45 % | 1 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 19:00
01:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1022 hPa | 51 % | 2 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1022 hPa | 60 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
03:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1022 hPa | 66 % | 1 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 22:00
04:00
| polojasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1023 hPa | 69 % | 0 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 23:00
05:00
| oblačno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1023 hPa | 71 % | 0 °C | 62 % | 0% | 0% | 0% | 62% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| oblačno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1022 hPa | 70 % | 0 °C | 48 % | 0% | 0% | 0% | 48% | |
| 01:00
07:00
| jasno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1022 hPa | 69 % | 0 °C | 6 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 02:00
08:00
| jasno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východný |
1022 hPa | 71 % | 0 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 03:00
09:00
| jasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východný |
1022 hPa | 75 % | 0 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 04:00
10:00
| jasno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1023 hPa | 81 % | 0 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 05:00
11:00
| jasno | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1023 hPa | 86 % | 0 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 06:00
12:00
| jasno | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1023 hPa | 87 % | 0 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 07:00
13:00
| oblačno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1024 hPa | 87 % | 0 °C | 97 % | 3% | 3% | 0% | 97% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1024 hPa | 84 % | 2 °C | 41 % | 0% | 0% | 0% | 41% | |
| 09:00
15:00
| polojasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1024 hPa | 76 % | 4 °C | 13 % | 0% | 0% | 0% | 13% | |
| 10:00
16:00
| jasno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1024 hPa | 70 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
17:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1024 hPa | 65 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
18:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhovýchodný |
1023 hPa | 55 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
19:00
| jasno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhovýchodný |
1022 hPa | 48 % | 6 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 14:00
20:00
| polojasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 43 % | 5 °C | 17 % | 0% | 0% | 0% | 17% | |
| 15:00
21:00
| polojasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 39 % | 4 °C | 17 % | 0% | 0% | 0% | 17% | |
| 16:00
22:00
| oblačno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 44 % | 6 °C | 76 % | 0% | 0% | 0% | 76% | |
| 17:00
23:00
| oblačno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h východný |
1019 hPa | 56 % | 9 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 18:00
00:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 66 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 19:00
01:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 71 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východný |
1018 hPa | 75 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 21:00
03:00
| oblačno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východný |
1017 hPa | 79 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 22:00
04:00
| oblačno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východný |
1016 hPa | 79 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 23:00
05:00
| oblačno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 73 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Four Ponds Corners, Ontario, Kanada - informácie
Štát: Ontario, KanadaGPS súradnice: 43,0204; -80,3958
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Four Ponds Corners, Ontario, Kanada. Predpoveď počasia Four Ponds Corners.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Four Ponds Corners dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Four Ponds Corners
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Four Ponds Corners
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:22 | 20:17 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:19 | 13:55 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:51 | 20:48 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:14 | 21:25 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:34 | 22:05 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:09 | 26.04.2026 04:06 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |