Počasie Gasline dnes
Predpoveď počasia Gasline 26. apríl 2026
Cez deň zamračené, večer jasno. Najvyššia teplota 14 °C. Úhrn zrážok 0,5 mm. V noci najnižšia teplota 8 °C.Interaktívna mapa počasia Ontario, Kanada
GPS: 42,8933; -79,1828
nadmorská výška: 180 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Gasline, Ontario, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severný |
1014 hPa | 97 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 7 °C 5 °C |
0,2 mm | 3.6 m/s13 km/h severný |
1018 hPa | 95 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 29% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,3 mm | 1.8 m/s6 km/h južný |
1019 hPa | 85 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 86 % | 9 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1021 hPa | 96 % | 7 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhovýchodný |
1022 hPa | 89 % | 7 °C | 53 % | 0% | 1% | 0% | 52% | |
| 14:00
20:00
| polojasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 55 % | 9 °C | 34 % | 0% | 0% | 3% | 32% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 60 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 97% | 100% | |
Gasline, Ontario, Kanada - informácie
Štát: Ontario, KanadaGPS súradnice: 42,8933; -79,1828
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Gasline, Ontario, Kanada. Predpoveď počasia Gasline.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Gasline dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Gasline
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Gasline
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:17 | 20:12 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:14 | 13:54 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:46 | 20:43 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 21:19 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:29 | 22:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:04 | 26.04.2026 04:01 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |