Počasie Heise Hill dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Heise Hill na 10 dní.
Piatok 1. máj
8 / 3°C
| 0.1 mm | 23 km/h |
| 3 °C | 0 °C | 02:00 | |
| 3 °C | 1 °C | 08:00 | |
| 8 °C | 5 °C | 14:00 | |
| 5 °C | 2 °C | 20:00 |
východ slnka 06:08
západ slnka 20:21
PO HODINÁCH
západ slnka 20:21
Interaktívna mapa počasia Ontario, Kanada
GPS: 43,9334; -79,3829
nadmorská výška: 248 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Heise Hill, Ontario, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severozápadný |
1013 hPa | 74 % | -1 °C | 10 % | 0% | 2% | 8% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 3 °C 0 °C |
0,1 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 74 % | 0 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 8 °C 4 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h severozápadný |
1013 hPa | 38 % | -4 °C | 86 % | 0% | 5% | 86% | 0% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severozápadný |
1015 hPa | 56 % | -2 °C | 14 % | 0% | 4% | 11% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 70 % | -2 °C | 93 % | 0% | 26% | 93% | 0% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severozápadný |
1015 hPa | 69 % | -2 °C | 48 % | 0% | 46% | 31% | 0% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 7 °C 3 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h severozápadný |
1014 hPa | 38 % | -5 °C | 40 % | 0% | 32% | 35% | 0% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severozápadný |
1015 hPa | 49 % | -4 °C | 93 % | 0% | 0% | 9% | 92% | |
Heise Hill, Ontario, Kanada - informácie
Štát: Ontario, KanadaGPS súradnice: 43,9334; -79,3829
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Heise Hill, Ontario, Kanada. Predpoveď počasia Heise Hill.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Heise Hill dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Heise Hill
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:08 | 20:21 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:14 | 14:12 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:36 | 20:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:58 | 21:31 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:15 | 22:15 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:41 | 01.05.2026 05:40 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |