Počasie Hickory Island dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Hickory Island na 10 dní.
Štvrtok 30. apríl
10 / 5°C
| 0.5 mm | 11 km/h |
| 7 °C | 5 °C | 02:00 | |
| 5 °C | 3 °C | 08:00 | |
| 10 °C | 8 °C | 14:00 | |
| 8 °C | 6 °C | 20:00 |
východ slnka 06:13
západ slnka 20:20
PO HODINÁCH
západ slnka 20:20
|
|
Predpoveď počasia Hickory Island, Ontario, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severozápadný |
1010 hPa | 79 % | 3 °C | 3 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 5 °C 3 °C |
0,2 mm | 3.8 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 79 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 10 °C 8 °C |
0,2 mm | 3.1 m/s11 km/h severozápadný |
1012 hPa | 56 % | 1 °C | 64 % | 0% | 16% | 64% | 0% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,1 mm | 3.9 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 69 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 97% | 0% | |
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 72 % | 0 °C | 9 % | 0% | 8% | 1% | 0% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severozápadný |
1016 hPa | 66 % | 0 °C | 39 % | 0% | 1% | 39% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severozápadný |
1015 hPa | 50 % | -2 °C | 100 % | 0% | 78% | 100% | 0% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severozápadný |
1016 hPa | 54 % | -2 °C | 94 % | 0% | 85% | 88% | 0% | |
Hickory Island, Ontario, Kanada - informácie
Štát: Ontario, KanadaGPS súradnice: 43,2795; -79,9043
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Hickory Island, Ontario, Kanada. Predpoveď počasia Hickory Island.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Hickory Island dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Hickory Island
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:13 | 20:20 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:16 | 14:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:42 | 20:52 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:04 | 21:29 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:22 | 22:12 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.04.2026 18:36 | 30.04.2026 05:22 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |