Počasie Ahmad Bakhsh Chāndi dnes
Predpoveď počasia Ahmad Bakhsh Chāndi 28. máj 2026
Cez deň od rána jasno, dopoludnie spočiatku jasno, neskoršie polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 48 °C. V noci najnižšia teplota 29 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ahmad Bakhsh Chāndi, Pakistán rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zajtra, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
21:00
| jasno | 32 °C 34 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h juhozápadný |
1002 hPa | 46 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
22:00
| jasno | 31 °C 33 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h juhojuhozápadný |
1002 hPa | 52 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
23:00
| jasno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h juhojuhozápadný |
1001 hPa | 61 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
00:00
| jasno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h juhozápadný |
1001 hPa | 68 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
01:00
| jasno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h juhojuhozápadný |
1001 hPa | 70 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
02:00
| jasno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h juhojuhozápadný |
1001 hPa | 70 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
03:00
| jasno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhojuhozápadný |
1001 hPa | 70 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
04:00
| jasno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1002 hPa | 62 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
05:00
| jasno | 33 °C 37 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h juhojuhozápadný |
1002 hPa | 57 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
06:00
| jasno | 36 °C 41 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhojuhozápadný |
1002 hPa | 50 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
07:00
| jasno | 39 °C 43 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhojuhozápadný |
1002 hPa | 40 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
08:00
| jasno | 42 °C 46 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1002 hPa | 32 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
09:00
| jasno | 44 °C 47 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
1001 hPa | 25 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
10:00
| jasno | 46 °C 48 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1000 hPa | 20 % | 18 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
| 14:00
11:00
| polojasno | 48 °C 49 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
999 hPa | 16 % | 15 °C | 18 % | 0% | 0% | 10% | 10% | |
| 15:00
12:00
| oblačno | 48 °C 48 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
999 hPa | 12 % | 12 °C | 41 % | 0% | 0% | 7% | 37% | |
| 16:00
13:00
| oblačno | 46 °C 47 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h juhojuhovýchodný |
998 hPa | 18 % | 16 °C | 43 % | 0% | 0% | 7% | 39% | |
| 17:00
14:00
| polojasno | 43 °C 46 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h juhojuhozápadný |
998 hPa | 29 % | 21 °C | 22 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
| 18:00
15:00
| jasno | 41 °C 44 °C |
0,0 mm | 8.2 m/s30 km/h juhojuhozápadný |
998 hPa | 33 % | 21 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 19:00
16:00
| jasno | 38 °C 41 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h juhojuhozápadný |
999 hPa | 39 % | 21 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 20:00
17:00
| jasno | 36 °C 39 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h juhojuhozápadný |
1000 hPa | 45 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
18:00
| jasno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhojuhozápadný |
1001 hPa | 50 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
19:00
| jasno | 33 °C 37 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h juhojuhozápadný |
1001 hPa | 54 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
20:00
| jasno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhojuhozápadný |
1001 hPa | 57 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
21:00
| jasno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhojuhozápadný |
1001 hPa | 59 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
22:00
| jasno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhojuhozápadný |
1000 hPa | 60 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
23:00
| jasno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
999 hPa | 61 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
00:00
| jasno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
999 hPa | 62 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
01:00
| jasno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
999 hPa | 64 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
02:00
| jasno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
999 hPa | 68 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
03:00
| jasno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h južný |
1000 hPa | 70 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
04:00
| jasno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h južný |
1000 hPa | 66 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
05:00
| jasno | 33 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h južný |
1001 hPa | 54 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
06:00
| jasno | 36 °C 40 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1002 hPa | 44 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
07:00
| jasno | 40 °C 44 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1001 hPa | 33 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
08:00
| jasno | 43 °C 45 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1001 hPa | 22 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
09:00
| jasno | 45 °C 45 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1000 hPa | 14 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
10:00
| jasno | 47 °C 46 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhozápadný |
999 hPa | 10 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
11:00
| jasno | 48 °C 46 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západný |
998 hPa | 7 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
12:00
| jasno | 48 °C 45 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západoseverozápadný |
997 hPa | 5 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
13:00
| jasno | 48 °C 45 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západoseverozápadný |
996 hPa | 5 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
14:00
| jasno | 48 °C 45 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h južný |
995 hPa | 5 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
15:00
| jasno | 42 °C 44 °C |
0,0 mm | 8.1 m/s29 km/h juhojuhozápadný |
996 hPa | 27 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
16:00
| jasno | 39 °C 41 °C |
0,0 mm | 8.2 m/s30 km/h juhojuhozápadný |
997 hPa | 35 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
17:00
| jasno | 36 °C 39 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h juhojuhozápadný |
997 hPa | 43 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
18:00
| jasno | 35 °C 38 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h juhojuhozápadný |
997 hPa | 44 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
19:00
| jasno | 35 °C 37 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h juhojuhozápadný |
998 hPa | 41 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
20:00
| jasno | 34 °C 35 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h juhojuhozápadný |
998 hPa | 38 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Ahmad Bakhsh Chāndi, Pakistán - informácie
Štát: PakistánGPS súradnice: 26,0074; 68,1736
Časová zóna: Asia / Karachi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ahmad Bakhsh Chāndi, Pakistán. Predpoveď počasia Ahmad Bakhsh Chāndi.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ahmad Bakhsh Chāndi dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Ahmad Bakhsh Chāndi
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Ahmad Bakhsh Chāndi
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:36 | 19:13 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:24 | 13:37 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:10 | 19:39 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:40 | 20:09 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:08 | 20:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.05.2026 15:51 | 28.05.2026 03:16 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |