Počasie Haji Bachal Chāndio dnes
Predpoveď počasia Haji Bachal Chāndio 28. máj 2026
Cez deň od rána jasno, dopoludnie spočiatku jasno, neskoršie polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 50 °C. V noci najnižšia teplota 31 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Haji Bachal Chāndio, Pakistán rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zajtra, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
21:00
| jasno | 34 °C 36 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhojuhozápadný |
1000 hPa | 41 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
22:00
| jasno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1000 hPa | 44 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
23:00
| jasno | 33 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
999 hPa | 48 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
00:00
| jasno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
999 hPa | 51 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
01:00
| jasno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
999 hPa | 52 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
02:00
| jasno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
999 hPa | 55 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
03:00
| jasno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1000 hPa | 59 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
04:00
| jasno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1001 hPa | 56 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
05:00
| jasno | 35 °C 39 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1001 hPa | 48 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
06:00
| jasno | 38 °C 42 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1002 hPa | 38 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
07:00
| jasno | 42 °C 45 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1002 hPa | 29 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
08:00
| jasno | 44 °C 46 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1001 hPa | 23 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
09:00
| jasno | 47 °C 49 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1001 hPa | 17 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
10:00
| polojasno | 49 °C 49 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1000 hPa | 12 % | 12 °C | 27 % | 0% | 0% | 24% | 14% | |
| 14:00
11:00
| polojasno | 49 °C 48 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
999 hPa | 9 % | 9 °C | 21 % | 0% | 0% | 3% | 18% | |
| 15:00
12:00
| jasno | 50 °C 48 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h južný |
997 hPa | 7 % | 6 °C | 9 % | 0% | 0% | 2% | 8% | |
| 16:00
13:00
| polojasno | 50 °C 48 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h južný |
997 hPa | 7 % | 6 °C | 20 % | 0% | 0% | 2% | 18% | |
| 17:00
14:00
| polojasno | 48 °C 46 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h juhojuhozápadný |
997 hPa | 10 % | 8 °C | 29 % | 0% | 0% | 7% | 27% | |
| 18:00
15:00
| polojasno | 46 °C 44 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h juhojuhozápadný |
998 hPa | 11 % | 9 °C | 20 % | 0% | 0% | 6% | 16% | |
| 19:00
16:00
| jasno | 44 °C 45 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h juhojuhozápadný |
998 hPa | 20 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
17:00
| jasno | 41 °C 44 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhozápadný |
998 hPa | 30 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
18:00
| jasno | 39 °C 43 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
999 hPa | 37 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
19:00
| jasno | 37 °C 41 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h južný |
1000 hPa | 43 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
20:00
| jasno | 36 °C 40 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h južný |
1000 hPa | 46 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| jasno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
999 hPa | 60 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
08:00
| jasno | 47 °C 46 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1000 hPa | 9 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
14:00
| jasno | 49 °C 45 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h západoseverozápadný |
994 hPa | 3 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
20:00
| jasno | 39 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západný |
997 hPa | 7 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Haji Bachal Chāndio, Pakistán - informácie
Štát: PakistánGPS súradnice: 26,9369; 67,8653
Časová zóna: Asia / Karachi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Haji Bachal Chāndio, Pakistán. Predpoveď počasia Haji Bachal Chāndio.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Haji Bachal Chāndio dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Haji Bachal Chāndio
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Haji Bachal Chāndio
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:35 | 19:16 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:25 | 13:41 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:09 | 19:42 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:38 | 20:13 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:06 | 20:45 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.05.2026 15:53 | 28.05.2026 03:16 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |