Počasie Misión del Divino Salvador dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Misión del Divino Salvador na 10 dní.
Pondelok 1. jún
24 / 15°C
| 0.0 mm | 6 km/h |
| 15 °C | 16 °C | 02:00 | |
| 16 °C | 18 °C | 08:00 | |
| 24 °C | 26 °C | 14:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 20:00 |
východ slnka 06:20
západ slnka 16:59
PO HODINÁCH
západ slnka 16:59
|
|
Predpoveď počasia Misión del Divino Salvador, Paraguay rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 01.06.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1018 hPa | 98 % | 14 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 96 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| polojasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 65 % | 16 °C | 25 % | 0% | 21% | 6% | 0% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 87 % | 15 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 24% | |
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 94 % | 13 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 90 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| jasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h južný |
1018 hPa | 59 % | 15 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1019 hPa | 85 % | 14 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
Misión del Divino Salvador, Paraguay - informácie
Štát: ParaguayGPS súradnice: -25,4500; -55,5000
Časová zóna: America / Asuncion
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Misión del Divino Salvador, Paraguay. Predpoveď počasia Misión del Divino Salvador.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Misión del Divino Salvador dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Misión del Divino Salvador
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:20 | 16:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:39 | 10:39 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:54 | 17:24 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:27 | 17:52 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:59 | 18:20 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 31.05.2026 17:04 | 01.06.2026 07:29 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |