Počasie San José del Rosario dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto San José del Rosario na 10 dní.
Pondelok 1. jún
26 / 17°C
| 0.1 mm | 4 km/h |
| 17 °C | 19 °C | 02:00 | |
| 19 °C | 21 °C | 08:00 | |
| 26 °C | 29 °C | 14:00 | |
| 21 °C | 23 °C | 20:00 |
východ slnka 06:23
západ slnka 17:07
PO HODINÁCH
západ slnka 17:07
|
|
Predpoveď počasia San José del Rosario, Paraguay rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 01.06.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 97 % | 16 °C | 3 % | 0% | 2% | 1% | 0% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 91 % | 17 °C | 46 % | 0% | 0% | 46% | 0% | |
| 14:00
20:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,1 mm | 1.0 m/s4 km/h východný |
1016 hPa | 64 % | 19 °C | 7 % | 0% | 6% | 2% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 87 % | 18 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 95 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 87 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| polojasno | 27 °C 30 °C |
0,3 mm | 2.1 m/s8 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 62 % | 18 °C | 14 % | 0% | 9% | 6% | 0% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 84 % | 17 °C | 79 % | 0% | 0% | 7% | 78% | |
San José del Rosario, Paraguay - informácie
Štát: ParaguayGPS súradnice: -24,2652; -56,9030
Časová zóna: America / Asuncion
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San José del Rosario, Paraguay. Predpoveď počasia San José del Rosario.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San José del Rosario dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San José del Rosario
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:23 | 17:07 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:45 | 10:44 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:58 | 17:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:30 | 17:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:03 | 18:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 31.05.2026 17:13 | 01.06.2026 07:32 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |