Počasie El Yerbo dnes
| 29 °C | 32 °C | 12:00 | |
| 29 °C | 32 °C | 15:00 | |
| 28 °C | 31 °C | 17:00 | |
| 26 °C | 29 °C | 22:00 |
východ slnka 05:50
západ slnka 18:57
PO HODINÁCH
západ slnka 18:57
Predpoveď počasia El Yerbo 28. máj 2026
Cez deň ráno a dopoludnie polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 29 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota 25 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia El Yerbo, Portoriko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 07:00
13:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 75 % | 21 °C | 3 % | 0% | 3% | 1% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 68 % | 20 °C | 7 % | 0% | 6% | 2% | 0% | |
| 09:00
15:00
| jasno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h východný |
1016 hPa | 64 % | 20 °C | 8 % | 0% | 8% | 3% | 0% | |
| 10:00
16:00
| oblačno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 8.5 m/s31 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 59 % | 20 °C | 46 % | 0% | 45% | 2% | 0% | |
| 11:00
17:00
| oblačno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 9.8 m/s35 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 62 % | 21 °C | 64 % | 0% | 64% | 1% | 0% | |
| 12:00
18:00
| polojasno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 10.6 m/s38 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 66 % | 22 °C | 30 % | 0% | 28% | 3% | 0% | |
| 13:00
19:00
| polojasno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 10.8 m/s39 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 67 % | 21 °C | 19 % | 0% | 19% | 3% | 0% | |
| 14:00
20:00
| jasno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 10.7 m/s39 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 65 % | 21 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 15:00
21:00
| jasno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 10.7 m/s39 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 66 % | 21 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 16:00
22:00
| jasno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 10.7 m/s39 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 68 % | 22 °C | 6 % | 0% | 4% | 1% | 0% | |
| 17:00
23:00
| polojasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 10.5 m/s38 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 72 % | 22 °C | 20 % | 0% | 15% | 7% | 3% | |
| 18:00
00:00
| polojasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 10.6 m/s38 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 71 % | 22 °C | 21 % | 0% | 21% | 4% | 0% | |
| 19:00
01:00
| polojasno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 9.9 m/s36 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 70 % | 21 °C | 17 % | 0% | 15% | 0% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 9.2 m/s33 km/h východný |
1015 hPa | 70 % | 21 °C | 6 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 21:00
03:00
| jasno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 8.4 m/s30 km/h východný |
1015 hPa | 72 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
04:00
| polojasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 74 % | 20 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 34% | |
| 23:00
05:00
| jasno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 75 % | 20 °C | 7 % | 0% | 3% | 0% | 4% | |
Zajtra, piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| jasno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 76 % | 20 °C | 6 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
| 01:00
07:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 77 % | 20 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 02:00
08:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 77 % | 20 °C | 11 % | 0% | 11% | 0% | 0% | |
| 03:00
09:00
| polojasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 77 % | 20 °C | 23 % | 0% | 23% | 0% | 0% | |
| 04:00
10:00
| polojasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 78 % | 20 °C | 21 % | 0% | 21% | 0% | 0% | |
| 05:00
11:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 79 % | 21 °C | 8 % | 0% | 8% | 0% | 0% | |
| 06:00
12:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 81 % | 21 °C | 8 % | 0% | 8% | 0% | 0% | |
| 07:00
13:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 77 % | 21 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| polojasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 73 % | 21 °C | 25 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
| 09:00
15:00
| polojasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 68 % | 21 °C | 32 % | 0% | 30% | 0% | 1% | |
| 10:00
16:00
| zamračené | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 64 % | 21 °C | 89 % | 0% | 39% | 0% | 82% | |
| 11:00
17:00
| oblačno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 64 % | 21 °C | 70 % | 0% | 22% | 0% | 61% | |
| 12:00
18:00
| oblačno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 64 % | 21 °C | 53 % | 0% | 18% | 0% | 43% | |
| 13:00
19:00
| polojasno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 65 % | 22 °C | 27 % | 0% | 27% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| jasno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 66 % | 22 °C | 12 % | 0% | 10% | 0% | 1% | |
| 15:00
21:00
| polojasno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 66 % | 22 °C | 25 % | 0% | 23% | 0% | 3% | |
| 16:00
22:00
| oblačno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 66 % | 22 °C | 38 % | 0% | 36% | 0% | 3% | |
| 17:00
23:00
| oblačno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 67 % | 21 °C | 57 % | 0% | 54% | 0% | 5% | |
| 18:00
00:00
| polojasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 69 % | 21 °C | 22 % | 0% | 19% | 0% | 3% | |
| 19:00
01:00
| jasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 72 % | 22 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h východný |
1015 hPa | 75 % | 22 °C | 7 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
| 21:00
03:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h východný |
1015 hPa | 78 % | 22 °C | 7 % | 0% | 6% | 0% | 1% | |
| 22:00
04:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 80 % | 22 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 23:00
05:00
| polojasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 80 % | 22 °C | 18 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
El Yerbo, Portoriko - informácie
Štát: PortorikoGPS súradnice: 18,0364; -66,6257
Časová zóna: America / Puerto Rico
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Yerbo, Portoriko. Predpoveď počasia El Yerbo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Yerbo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre El Yerbo
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie El Yerbo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:50 | 18:57 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:23 | 13:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:26 | 19:21 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:58 | 19:49 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:29 | 20:18 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.05.2026 16:00 | 28.05.2026 03:39 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |