Počasie San José, San Juan dnes
| 26 °C | 29 °C | 20:00 | |
| 26 °C | 29 °C | 21:00 | |
| 26 °C | 29 °C | 22:00 | |
| 26 °C | 29 °C | 23:00 |
východ slnka 05:47
západ slnka 18:55
PO HODINÁCH
západ slnka 18:55
Predpoveď počasia San José, San Juan 27. máj 2026
Večer oblačno. Najvyššia teplota 26 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota 26 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia San José, San Juan, Portoriko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 20:00
02:00
| oblačno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 8.1 m/s29 km/h východný |
1016 hPa | 77 % | 22 °C | 70 % | 0% | 13% | 10% | 63% | |
| 21:00
03:00
| oblačno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h východný |
1017 hPa | 79 % | 22 °C | 65 % | 0% | 16% | 4% | 58% | |
| 22:00
04:00
| oblačno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 81 % | 22 °C | 50 % | 0% | 19% | 3% | 37% | |
| 23:00
05:00
| oblačno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 8.2 m/s30 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 81 % | 22 °C | 60 % | 0% | 14% | 3% | 53% | |
Zajtra, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| oblačno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 8.2 m/s30 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 82 % | 22 °C | 51 % | 0% | 10% | 1% | 45% | |
| 01:00
07:00
| oblačno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 8.3 m/s30 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 84 % | 22 °C | 71 % | 0% | 29% | 0% | 57% | |
| 02:00
08:00
| polojasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 85 % | 22 °C | 26 % | 0% | 22% | 0% | 4% | |
| 03:00
09:00
| polojasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 84 % | 22 °C | 18 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
| 04:00
10:00
| oblačno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 84 % | 21 °C | 42 % | 0% | 28% | 0% | 20% | |
| 05:00
11:00
| polojasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 84 % | 21 °C | 35 % | 0% | 34% | 0% | 0% | |
| 06:00
12:00
| polojasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 84 % | 21 °C | 20 % | 0% | 19% | 0% | 0% | |
| 07:00
13:00
| polojasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 80 % | 21 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| polojasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 72 % | 21 °C | 25 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
| 09:00
15:00
| oblačno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h východný |
1017 hPa | 67 % | 21 °C | 53 % | 0% | 53% | 0% | 0% | |
| 10:00
16:00
| oblačno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h východný |
1017 hPa | 62 % | 20 °C | 63 % | 0% | 63% | 0% | 0% | |
| 11:00
17:00
| oblačno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 63 % | 21 °C | 85 % | 0% | 85% | 0% | 0% | |
| 12:00
18:00
| oblačno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 8.8 m/s32 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 66 % | 21 °C | 47 % | 0% | 35% | 27% | 0% | |
| 13:00
19:00
| polojasno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 9.1 m/s33 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 64 % | 21 °C | 31 % | 0% | 29% | 10% | 0% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 9.1 m/s33 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 64 % | 21 °C | 43 % | 0% | 43% | 4% | 0% | |
| 15:00
21:00
| polojasno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 9.5 m/s34 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 65 % | 21 °C | 27 % | 0% | 25% | 3% | 0% | |
| 16:00
22:00
| polojasno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 9.9 m/s36 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 64 % | 21 °C | 22 % | 0% | 20% | 3% | 0% | |
| 17:00
23:00
| jasno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 9.5 m/s34 km/h východný |
1014 hPa | 64 % | 21 °C | 7 % | 0% | 7% | 1% | 0% | |
| 18:00
00:00
| jasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 8.3 m/s30 km/h východný |
1014 hPa | 66 % | 20 °C | 5 % | 0% | 4% | 1% | 0% | |
| 19:00
01:00
| jasno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h východný |
1015 hPa | 70 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 73 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
03:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 78 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
04:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 80 % | 21 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 23:00
05:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 82 % | 21 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
San José, San Juan, Portoriko - informácie
Štát: PortorikoGPS súradnice: 18,4180; -66,0329
Časová zóna: America / Puerto Rico
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San José, San Juan, Portoriko. Predpoveď počasia San José, San Juan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San José, San Juan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre San José, San Juan
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie San José, San Juan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:47 | 18:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:21 | 13:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:23 | 19:19 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:55 | 19:47 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:26 | 20:16 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 15:08 | 27.05.2026 03:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |