Počasie Santa Rosa, Guaynabo dnes
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Santa Rosa, Guaynabo, Portoriko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 01.06.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 88 % | 23 °C | 92 % | 0% | 3% | 0% | 92% | |
| 08:00
14:00
| polojasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 77 % | 22 °C | 24 % | 0% | 20% | 0% | 4% | |
| 14:00
20:00
| polojasno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 50 % | 20 °C | 17 % | 0% | 17% | 0% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 74 % | 22 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 79 % | 21 °C | 49 % | 0% | 9% | 0% | 43% | |
| 08:00
14:00
| polojasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 69 % | 21 °C | 26 % | 0% | 24% | 0% | 3% | |
| 14:00
20:00
| polojasno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východný |
1017 hPa | 48 % | 20 °C | 37 % | 0% | 14% | 0% | 25% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 66 % | 20 °C | 82 % | 0% | 14% | 0% | 80% | |
Santa Rosa, Guaynabo, Portoriko - informácie
Štát: PortorikoGPS súradnice: 18,3527; -66,1366
Časová zóna: America / Puerto Rico
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Nadmorská výška: 31 m
Administratívna časť:
- Guaynabo Municipio, Guaynabo
- Santa Rosa Barrio, Terrazas de Guaynabo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Santa Rosa, Guaynabo, Portoriko. Predpoveď počasia Santa Rosa, Guaynabo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Santa Rosa, Guaynabo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Santa Rosa, Guaynabo
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Santa Rosa, Guaynabo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:47 | 18:57 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:22 | 13:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:22 | 19:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:55 | 19:49 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:26 | 20:18 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 31.05.2026 19:29 | 01.06.2026 06:31 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |