Počasie Santa Rosa, Guaynabo vikend
Predpoveď počasia pre mesto Santa Rosa, Guaynabo na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
29. 5. |
Sobota
30. 5. |
Nedeľa
31. 5. |
Sobota cez deň ráno jasno, dopoludnie polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie jasno. Nedeľa cez deň ráno a dopoludnie polojasno, dopoludnie dažďové prehánky, poludnie spočiatku dažďové prehánky, neskoršie oblačno.
Piatok 29. máj
31 / 24°C
| 0.5 mm | 32 km/h |
| 28 °C | 32 °C | 09:00 | |
| 30 °C | 33 °C | 12:00 | |
| 31 °C | 34 °C | 15:00 | |
| 26 °C | 30 °C | 21:00 |
východ slnka 05:47
západ slnka 18:56
PO HODINÁCH
západ slnka 18:56
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Santa Rosa, Guaynabo, Portoriko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| oblačno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 82 % | 21 °C | 87 % | 0% | 11% | 0% | 85% | |
| 01:00
07:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 84 % | 21 °C | 95 % | 0% | 9% | 0% | 95% | |
| 02:00
08:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 85 % | 21 °C | 94 % | 0% | 5% | 0% | 94% | |
| 03:00
09:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 86 % | 21 °C | 95 % | 0% | 3% | 0% | 94% | |
| 04:00
10:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h južný |
1014 hPa | 87 % | 21 °C | 96 % | 0% | 3% | 0% | 96% | |
| 05:00
11:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 87 % | 21 °C | 95 % | 0% | 7% | 0% | 94% | |
| 06:00
12:00
| polojasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 89 % | 21 °C | 19 % | 0% | 7% | 0% | 13% | |
| 07:00
13:00
| polojasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1016 hPa | 85 % | 22 °C | 17 % | 0% | 4% | 0% | 13% | |
| 08:00
14:00
| polojasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 79 % | 22 °C | 16 % | 0% | 14% | 0% | 3% | |
| 09:00
15:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 71 % | 22 °C | 51 % | 0% | 50% | 0% | 0% | |
| 10:00
16:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 32 °C |
0,2 mm | 6.0 m/s22 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 64 % | 22 °C | 39 % | 0% | 39% | 7% | 0% | |
| 11:00
17:00
| slabé dažďové prehánky |
30 °C 33 °C |
0,1 mm | 8.0 m/s29 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 62 % | 21 °C | 48 % | 0% | 43% | 14% | 0% | |
| 12:00
18:00
| slabé dažďové prehánky |
30 °C 33 °C |
0,2 mm | 8.6 m/s31 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 59 % | 21 °C | 73 % | 0% | 52% | 10% | 35% | |
| 13:00
19:00
| oblačno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 8.8 m/s32 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 57 % | 21 °C | 65 % | 0% | 43% | 12% | 34% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 31 °C 33 °C |
0,0 mm | 9.1 m/s33 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 55 % | 21 °C | 75 % | 0% | 63% | 10% | 22% | |
| 15:00
21:00
| oblačno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 9.1 m/s33 km/h východný |
1014 hPa | 56 % | 21 °C | 72 % | 0% | 69% | 9% | 3% | |
| 16:00
22:00
| oblačno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 9.0 m/s32 km/h východný |
1014 hPa | 56 % | 21 °C | 46 % | 0% | 43% | 7% | 0% | |
| 17:00
23:00
| polojasno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 8.8 m/s32 km/h východný |
1014 hPa | 58 % | 21 °C | 32 % | 0% | 29% | 5% | 0% | |
| 18:00
00:00
| jasno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 8.1 m/s29 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 61 % | 21 °C | 8 % | 0% | 5% | 3% | 0% | |
| 19:00
01:00
| jasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 69 % | 21 °C | 4 % | 0% | 2% | 2% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 75 % | 22 °C | 4 % | 0% | 3% | 1% | 0% | |
| 21:00
03:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 80 % | 22 °C | 5 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 22:00
04:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 83 % | 23 °C | 8 % | 0% | 8% | 0% | 0% | |
| 23:00
05:00
| polojasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 84 % | 23 °C | 15 % | 0% | 15% | 0% | 0% | |
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| polojasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 85 % | 22 °C | 22 % | 0% | 22% | 0% | 0% | |
| 01:00
07:00
| polojasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 86 % | 23 °C | 16 % | 0% | 16% | 0% | 0% | |
| 02:00
08:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 87 % | 23 °C | 15 % | 0% | 15% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| polojasno | 27 °C 32 °C |
0,1 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 77 % | 22 °C | 36 % | 0% | 35% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| jasno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východný |
1016 hPa | 51 % | 20 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východný |
1016 hPa | 75 % | 22 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
Santa Rosa, Guaynabo, Portoriko - informácie
Štát: PortorikoGPS súradnice: 18,3527; -66,1366
Časová zóna: America / Puerto Rico
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Nadmorská výška: 31 m
Administratívna časť:
- Guaynabo Municipio, Guaynabo
- Santa Rosa Barrio, Terrazas de Guaynabo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Santa Rosa, Guaynabo, Portoriko. Predpoveď počasia Santa Rosa, Guaynabo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Santa Rosa, Guaynabo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Santa Rosa, Guaynabo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:47 | 18:56 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:21 | 13:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:23 | 19:20 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:55 | 19:48 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:26 | 20:17 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.05.2026 16:50 | 29.05.2026 04:14 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |