Počasie Alto do Espinheiro dnes
| 25 °C | 25 °C | 09:00 | |
| 29 °C | 29 °C | 12:00 | |
| 32 °C | 32 °C | 15:00 | |
| 25 °C | 26 °C | 21:00 |
východ slnka 06:04
západ slnka 20:51
PO HODINÁCH
západ slnka 20:51
Predpoveď počasia Alto do Espinheiro 28. máj 2026
Cez deň ráno jasno, dopoludnie polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 32 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota 18 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Alto do Espinheiro, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 48 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
02:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 51 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
03:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 55 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
04:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 55 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
05:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1017 hPa | 54 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
06:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severný |
1017 hPa | 53 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
07:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severný |
1017 hPa | 51 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 55 % | 9 °C | 16 % | 0% | 0% | 0% | 16% | |
| 08:00
09:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 48 % | 10 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 09:00
10:00
| jasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 42 % | 11 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 10:00
11:00
| jasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východný |
1019 hPa | 38 % | 11 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 11:00
12:00
| polojasno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1020 hPa | 35 % | 11 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 12:00
13:00
| oblačno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 33 % | 11 °C | 47 % | 0% | 0% | 0% | 47% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 32 % | 12 °C | 27 % | 0% | 0% | 0% | 27% | |
| 14:00
15:00
| polojasno | 32 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 30 % | 12 °C | 16 % | 0% | 0% | 3% | 13% | |
| 15:00
16:00
| jasno | 32 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h južný |
1018 hPa | 27 % | 11 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 16:00
17:00
| polojasno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 25 % | 9 °C | 14 % | 0% | 0% | 14% | 1% | |
| 17:00
18:00
| polojasno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h južný |
1017 hPa | 25 % | 9 °C | 19 % | 0% | 0% | 14% | 5% | |
| 18:00
19:00
| polojasno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 25 % | 9 °C | 28 % | 0% | 0% | 7% | 23% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 31 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 37 % | 14 °C | 23 % | 0% | 0% | 1% | 22% | |
| 20:00
21:00
| polojasno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severozápadný |
1017 hPa | 47 % | 15 °C | 15 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 21:00
22:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 54 % | 15 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 22:00
23:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západný |
1018 hPa | 64 % | 15 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 23:00
00:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 73 % | 15 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
Zajtra, piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 80 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
02:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severozápadný |
1019 hPa | 85 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
03:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 85 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
04:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severný |
1018 hPa | 79 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
05:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severný |
1018 hPa | 75 % | 13 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 05:00
06:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 71 % | 12 °C | 12 % | 0% | 0% | 0% | 12% | |
| 06:00
07:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1018 hPa | 67 % | 11 °C | 65 % | 0% | 0% | 0% | 65% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severný |
1019 hPa | 67 % | 12 °C | 82 % | 0% | 0% | 0% | 82% | |
| 08:00
09:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severozápadný |
1019 hPa | 61 % | 13 °C | 44 % | 0% | 0% | 0% | 44% | |
| 09:00
10:00
| polojasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 52 % | 14 °C | 34 % | 0% | 0% | 0% | 34% | |
| 10:00
11:00
| polojasno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severný |
1020 hPa | 41 % | 13 °C | 13 % | 0% | 0% | 0% | 13% | |
| 11:00
12:00
| polojasno | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 32 % | 11 °C | 26 % | 0% | 0% | 0% | 26% | |
| 12:00
13:00
| polojasno | 31 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 28 % | 10 °C | 15 % | 0% | 0% | 1% | 14% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 32 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 28 % | 11 °C | 33 % | 0% | 0% | 6% | 29% | |
| 14:00
15:00
| oblačno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h južný |
1019 hPa | 25 % | 9 °C | 70 % | 0% | 0% | 25% | 59% | |
| 15:00
16:00
| oblačno | 33 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h južný |
1018 hPa | 22 % | 8 °C | 43 % | 0% | 0% | 17% | 31% | |
| 16:00
17:00
| polojasno | 33 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h južný |
1018 hPa | 20 % | 8 °C | 26 % | 0% | 0% | 8% | 18% | |
| 17:00
18:00
| polojasno | 33 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h južný |
1017 hPa | 21 % | 8 °C | 29 % | 0% | 0% | 3% | 27% | |
| 18:00
19:00
| oblačno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 25 % | 9 °C | 64 % | 0% | 0% | 15% | 59% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h západný |
1018 hPa | 39 % | 14 °C | 35 % | 0% | 0% | 8% | 29% | |
| 20:00
21:00
| jasno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západný |
1018 hPa | 48 % | 15 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 21:00
22:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 54 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
23:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 59 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
00:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severozápadný |
1020 hPa | 66 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Alto do Espinheiro, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 40,3335; -7,5345
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 1469 m
Administratívna časť:
- Distrito da Guarda, Guarda, Guarda
- Manteigas, Manteigas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Alto do Espinheiro, Portugalsko. Predpoveď počasia Alto do Espinheiro.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Alto do Espinheiro dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Alto do Espinheiro
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Alto do Espinheiro
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:04 | 20:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:27 | 14:47 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:31 | 21:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:52 | 22:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:06 | 22:49 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.05.2026 17:26 | 28.05.2026 04:01 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |