Počasie Armaes vikend
Predpoveď počasia pre mesto Armaes na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
20 / 10°C
| 0.0 mm | 7 km/h |
| 12 °C | 12 °C | 01:00 | |
| 10 °C | 10 °C | 07:00 | |
| 20 °C | 20 °C | 13:00 | |
| 18 °C | 17 °C | 19:00 |
východ slnka 06:31
západ slnka 20:32
PO HODINÁCH
západ slnka 20:32
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Armaes, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 90 % | 10 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východný |
1019 hPa | 98 % | 9 °C | 98 % | 0% | 98% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 59 % | 12 °C | 10 % | 0% | 3% | 0% | 7% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 64 % | 10 °C | 99 % | 0% | 0% | 23% | 99% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 98 % | 10 °C | 62 % | 0% | 62% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 98 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 98% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,1 mm | 3.4 m/s12 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 51 % | 8 °C | 42 % | 0% | 18% | 0% | 29% | |
| 19:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
16 °C 15 °C |
0,6 mm | 3.7 m/s13 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 70 % | 11 °C | 68 % | 0% | 37% | 3% | 50% | |
Armaes, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,6523; -8,6555
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 122 m
Administratívna časť:
- Distrito de Viana do Castelo, Viana Do Castelo
- Viana do Castelo, Viana Do Castelo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Armaes, Portugalsko. Predpoveď počasia Armaes.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Armaes dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Armaes
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:31 | 20:32 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 14:01 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:00 | 21:03 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:24 | 21:40 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:44 | 22:20 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:40 | 01.05.2026 05:58 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |