Počasie Arneirós dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Arneirós na 10 dní.
Piatok 22. máj
26 / 17°C
| 0.0 mm | 7 km/h |
| 17 °C | 17 °C | 01:00 | |
| 18 °C | 17 °C | 07:00 | |
| 26 °C | 26 °C | 13:00 | |
| 22 °C | 23 °C | 19:00 |
východ slnka 06:06
západ slnka 20:49
PO HODINÁCH
západ slnka 20:49
|
|
Predpoveď počasia Arneirós, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1022 hPa | 67 % | 10 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 53 % | 8 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1021 hPa | 32 % | 8 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severozápadný |
1021 hPa | 57 % | 13 °C | 6 % | 0% | 0% | 4% | 1% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h severný |
1021 hPa | 54 % | 7 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,1 mm | 0.7 m/s3 km/h východný |
1020 hPa | 60 % | 10 °C | 65 % | 0% | 0% | 1% | 64% | |
| 13:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 27 °C |
0,9 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1020 hPa | 39 % | 11 °C | 7 % | 0% | 0% | 5% | 2% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 64 % | 15 °C | 20 % | 0% | 0% | 1% | 18% | |
Arneirós, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,0844; -7,8152
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Arneirós, Portugalsko. Predpoveď počasia Arneirós.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Arneirós dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Arneirós
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:06 | 20:49 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:27 | 14:42 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 21:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:55 | 22:01 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:09 | 22:47 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:57 | 23.05.2026 02:12 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |