Počasie Aver-o-Mar dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Aver-o-Mar na 10 dní.
Piatok 1. máj
20 / 11°C
| 0.0 mm | 10 km/h |
| 14 °C | 14 °C | 01:00 | |
| 11 °C | 11 °C | 07:00 | |
| 20 °C | 20 °C | 13:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 19:00 |
východ slnka 06:32
západ slnka 20:32
PO HODINÁCH
západ slnka 20:32
|
|
Predpoveď počasia Aver-o-Mar, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 91 % | 12 °C | 50 % | 0% | 0% | 0% | 50% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 97 % | 10 °C | 94 % | 0% | 89% | 0% | 36% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 57 % | 11 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 70 % | 11 °C | 89 % | 0% | 3% | 19% | 89% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h východný |
1019 hPa | 95 % | 11 °C | 6 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 99 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 88% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 51 % | 8 °C | 75 % | 0% | 3% | 0% | 75% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,1 mm | 3.4 m/s12 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 73 % | 12 °C | 98 % | 0% | 29% | 5% | 97% | |
Aver-o-Mar, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,4061; -8,7796
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 10 501
Nadmorská výška: 5 m
Administratívna časť:
- Distrito do Porto, Porto
- Póvoa de Varzim, Póvoa de Varzim
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Aver-o-Mar, Portugalsko. Predpoveď počasia Aver-o-Mar.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Aver-o-Mar dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Aver-o-Mar
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:32 | 20:32 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:32 | 14:00 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:01 | 21:03 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:25 | 21:39 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:45 | 22:19 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:40 | 01.05.2026 05:59 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |