Počasie Bairro do Armador dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Bairro do Armador na 10 dní.
Sobota 30. máj
32 / 21°C
| 0.0 mm | 4 km/h |
| 24 °C | 25 °C | 01:00 | |
| 21 °C | 22 °C | 07:00 | |
| 32 °C | 34 °C | 13:00 | |
| 28 °C | 30 °C | 19:00 |
východ slnka 06:14
západ slnka 20:54
PO HODINÁCH
západ slnka 20:54
|
|
Predpoveď počasia Bairro do Armador, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 49 % | 13 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 70 % | 14 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 32 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 40 % | 17 °C | 31 % | 0% | 0% | 22% | 10% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severozápadný |
1012 hPa | 48 % | 16 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
nedeľa 31.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severný |
1013 hPa | 68 % | 15 °C | 96 % | 0% | 0% | 1% | 96% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1013 hPa | 91 % | 16 °C | 92 % | 0% | 9% | 61% | 82% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 58 % | 18 °C | 100 % | 0% | 0% | 28% | 100% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 74 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 90% | 99% | |
Bairro do Armador, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 38,7450; -9,1197
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Bairro do Armador, Portugalsko. Predpoveď počasia Bairro do Armador.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Bairro do Armador dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Bairro do Armador
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:14 | 20:54 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:34 | 14:40 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:42 | 21:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:04 | 22:04 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:20 | 22:48 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.05.2026 19:34 | 30.05.2026 05:10 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |