Počasie Barca do Lago zajtra
| 18 °C | 20 °C | 09:00 | |
| 21 °C | 22 °C | 12:00 | |
| 21 °C | 22 °C | 15:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 21:00 |
východ slnka 06:37
západ slnka 20:28
PO HODINÁCH
západ slnka 20:28
Predpoveď počasia Barca do Lago 27. apríl 2026
Cez deň ráno jasno, dopoludnie polojasno, poludnie jasno, večer oblačno. Najvyššia teplota 22 °C. V noci najnižšia teplota 13 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Barca do Lago, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severný |
1016 hPa | 87 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
02:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 88 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
03:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 91 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
04:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 93 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
05:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 94 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
06:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 94 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
07:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 94 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 93 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
09:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 90 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
10:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 79 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
11:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 73 % | 15 °C | 2 % | 1% | 2% | 0% | 0% | |
| 11:00
12:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západný |
1015 hPa | 73 % | 15 °C | 3 % | 1% | 2% | 0% | 0% | |
| 12:00
13:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 75 % | 16 °C | 3 % | 2% | 3% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h severozápadný |
1015 hPa | 72 % | 15 °C | 68 % | 0% | 15% | 3% | 57% | |
| 14:00
15:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severozápadný |
1014 hPa | 71 % | 15 °C | 10 % | 0% | 6% | 0% | 3% | |
| 15:00
16:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 70 % | 15 °C | 6 % | 0% | 3% | 0% | 2% | |
| 16:00
17:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 68 % | 15 °C | 4 % | 0% | 2% | 0% | 3% | |
| 17:00
18:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 67 % | 15 °C | 3 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 18:00
19:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 68 % | 15 °C | 6 % | 0% | 0% | 2% | 3% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severný |
1012 hPa | 71 % | 15 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
21:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 78 % | 16 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 21:00
22:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severný |
1011 hPa | 81 % | 15 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 22:00
23:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severný |
1012 hPa | 84 % | 14 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 23:00
00:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 86 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 87 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 01:00
02:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 88 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 02:00
03:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 90 % | 13 °C | 57 % | 0% | 0% | 0% | 57% | |
| 03:00
04:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 91 % | 13 °C | 43 % | 0% | 0% | 0% | 43% | |
| 04:00
05:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 91 % | 13 °C | 84 % | 0% | 0% | 0% | 84% | |
| 05:00
06:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 92 % | 12 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 06:00
07:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 93 % | 12 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1009 hPa | 93 % | 12 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 08:00
09:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 89 % | 13 °C | 98 % | 0% | 0% | 3% | 98% | |
| 09:00
10:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 77 % | 14 °C | 77 % | 0% | 0% | 9% | 76% | |
| 10:00
11:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 70 % | 14 °C | 58 % | 0% | 0% | 18% | 55% | |
| 11:00
12:00
| polojasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1009 hPa | 68 % | 14 °C | 18 % | 0% | 0% | 10% | 13% | |
| 12:00
13:00
| polojasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 70 % | 15 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 72 % | 16 °C | 47 % | 0% | 2% | 0% | 45% | |
| 14:00
15:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západný |
1008 hPa | 74 % | 16 °C | 90 % | 2% | 6% | 0% | 90% | |
| 15:00
16:00
| polojasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 72 % | 15 °C | 13 % | 5% | 9% | 0% | 3% | |
| 16:00
17:00
| polojasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 71 % | 15 °C | 15 % | 11% | 15% | 0% | 0% | |
| 17:00
18:00
| polojasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1007 hPa | 72 % | 15 °C | 14 % | 11% | 14% | 0% | 0% | |
| 18:00
19:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1007 hPa | 73 % | 15 °C | 19 % | 11% | 18% | 1% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západný |
1007 hPa | 79 % | 15 °C | 19 % | 11% | 18% | 0% | 0% | |
| 20:00
21:00
| polojasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 88 % | 15 °C | 20 % | 18% | 20% | 0% | 0% | |
| 21:00
22:00
| hmla | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 95 % | 14 °C | 68 % | 44% | 45% | 0% | 33% | |
| 22:00
23:00
| hmla | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 97 % | 14 °C | 66 % | 50% | 52% | 0% | 21% | |
| 23:00
00:00
| hmla | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1008 hPa | 99 % | 14 °C | 85 % | 85% | 85% | 0% | 0% | |
Barca do Lago, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,5194; -8,7449
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Barca do Lago, Portugalsko. Predpoveď počasia Barca do Lago.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Barca do Lago dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Barca do Lago
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:37 | 20:28 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:32 | 13:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:06 | 20:59 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:31 | 21:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:52 | 22:13 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 15:20 | 27.04.2026 04:35 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |