Počasie Barrosa, Aveiro vikend
Predpoveď počasia pre mesto Barrosa, Aveiro na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
19 / 9°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 9 °C | 9 °C | 01:00 | |
| 9 °C | 8 °C | 07:00 | |
| 19 °C | 19 °C | 13:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 19:00 |
východ slnka 06:32
západ slnka 20:29
PO HODINÁCH
západ slnka 20:29
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Barrosa, Aveiro, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 9 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severný |
1019 hPa | 97 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 30% | 100% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 9 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 99 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 79% | 100% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 57 % | 10 °C | 6 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1019 hPa | 68 % | 9 °C | 46 % | 0% | 0% | 0% | 46% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 9 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h severný |
1021 hPa | 100 % | 8 °C | 100 % | 0% | 99% | 0% | 99% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 9 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 99 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 55 % | 9 °C | 76 % | 0% | 0% | 71% | 27% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západný |
1016 hPa | 62 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Barrosa, Aveiro, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 40,6213; -8,3405
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Barrosa, Aveiro, Portugalsko. Predpoveď počasia Barrosa, Aveiro.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Barrosa, Aveiro dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Barrosa, Aveiro
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:32 | 20:29 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 13:57 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:01 | 20:59 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:26 | 21:35 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:47 | 22:14 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:37 | 01.05.2026 05:59 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |