Počasie Barrosa, Viana do Castelo vikend
Predpoveď počasia pre mesto Barrosa, Viana do Castelo na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
22. 5. |
Sobota
23. 5. |
Nedeľa
24. 5. |
Sobota cez deň ráno oblačno, dopoludnie polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie jasno. Nedeľa cez deň ráno jasno, dopoludnie polojasno, poludnie jasno, večer polojasno.
Piatok 22. máj
30 / 18°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 18 °C | 19 °C | 01:00 | |
| 20 °C | 20 °C | 07:00 | |
| 30 °C | 32 °C | 13:00 | |
| 25 °C | 27 °C | 19:00 |
východ slnka 06:08
západ slnka 20:55
PO HODINÁCH
západ slnka 20:55
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Barrosa, Viana do Castelo, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 70 % | 12 °C | 60 % | 0% | 0% | 0% | 60% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 57 % | 11 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1021 hPa | 48 % | 17 °C | 35 % | 0% | 0% | 19% | 20% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1021 hPa | 59 % | 16 °C | 46 % | 0% | 0% | 46% | 1% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 88 % | 14 °C | 78 % | 0% | 0% | 73% | 21% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1022 hPa | 94 % | 14 °C | 19 % | 0% | 19% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 24 °C 25 °C |
0,2 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 58 % | 15 °C | 14 % | 0% | 13% | 1% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severný |
1021 hPa | 71 % | 16 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
Barrosa, Viana do Castelo, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,7963; -8,8196
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 39 m
Administratívna časť:
- Distrito de Viana do Castelo, Viana Do Castelo
- Viana do Castelo, Viana Do Castelo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Barrosa, Viana do Castelo, Portugalsko. Predpoveď počasia Barrosa, Viana do Castelo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Barrosa, Viana do Castelo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Barrosa, Viana do Castelo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:08 | 20:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 14:46 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 21:28 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:55 | 22:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:09 | 22:56 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:00 | 23.05.2026 02:17 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |