Počasie Bostelo, Porto týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Bostelo, Porto na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
18 / 15°C
| 2.2 mm | 16 km/h |
| 15 °C | 15 °C | 06:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 07:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 13:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 19:00 |
východ slnka 06:34
západ slnka 20:28
PO HODINÁCH
západ slnka 20:28
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Bostelo, Porto, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 95 % | 14 °C | 93 % | 5% | 93% | 0% | 1% | |
| 01:00
02:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 94 % | 13 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 3% | |
| 02:00
03:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 92 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 43% | |
| 03:00
04:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 91 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 94% | |
| 04:00
05:00
| dážď | 15 °C 15 °C |
0,9 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 91 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 05:00
06:00
| dážď | 15 °C 15 °C |
0,3 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1007 hPa | 90 % | 13 °C | 100 % | 1% | 100% | 4% | 35% | |
| 06:00
07:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h južný |
1007 hPa | 90 % | 13 °C | 100 % | 7% | 99% | 53% | 32% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 15 °C 15 °C |
1,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 90 % | 13 °C | 100 % | 2% | 100% | 3% | 3% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 69 % | 12 °C | 99 % | 0% | 96% | 13% | 76% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 64 % | 10 °C | 3 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 86 % | 11 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 85 % | 10 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 51 % | 9 °C | 66 % | 0% | 66% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 71 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 1% | 100% | |
Bostelo, Porto, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,1490; -8,4471
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Bostelo, Porto, Portugalsko. Predpoveď počasia Bostelo, Porto.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Bostelo, Porto dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Bostelo, Porto
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:34 | 20:28 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 13:54 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:03 | 20:59 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:28 | 21:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:49 | 22:14 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:30 | 29.04.2026 05:14 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |