Počasie Bostelo, Aveiro týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Bostelo, Aveiro na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
16 / 14°C
| 1.3 mm | 15 km/h |
| 14 °C | 15 °C | 01:00 | |
| 14 °C | 15 °C | 07:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 13:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 19:00 |
východ slnka 06:35
západ slnka 20:28
PO HODINÁCH
západ slnka 20:28
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Bostelo, Aveiro, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| slabý dážď | 14 °C 15 °C |
0,7 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 98 % | 13 °C | 99 % | 0% | 99% | 2% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,4 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 94 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 2% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,1 mm | 4.3 m/s15 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 81 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 3% | 0% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,1 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 78 % | 11 °C | 98 % | 0% | 98% | 2% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 86 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 2% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 91 % | 11 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 65 % | 11 °C | 55 % | 0% | 55% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 70 % | 10 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
Bostelo, Aveiro, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 40,8528; -8,5638
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Bostelo, Aveiro, Portugalsko. Predpoveď počasia Bostelo, Aveiro.
Bostelo, Aveiro - počasie v okolí - väčšie mestá
Bostelo, Aveiro - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Bostelo, Aveiro dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Bostelo, Aveiro
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:35 | 20:28 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 13:53 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:04 | 20:59 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:29 | 21:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:51 | 22:13 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:31 | 29.04.2026 05:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |