Počasie Branqueira pozajtra
Predpoveď počasia Branqueira 21. máj 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 29 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 19 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Branqueira, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 67 % | 12 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 52 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 42 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 63 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východný |
1017 hPa | 68 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h východný |
1016 hPa | 50 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 45 % | 16 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 54 % | 17 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Branqueira, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 37,1056; -8,2137
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Branqueira, Portugalsko. Predpoveď počasia Branqueira.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Branqueira dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Branqueira
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:19 | 20:39 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:29 | 14:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:49 | 21:09 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:14 | 21:45 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:34 | 22:25 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:55 | 22.05.2026 01:36 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |