Počasie Cabana Maior dnes
| 18 °C | 17 °C | 12:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 15:00 | |
| 18 °C | 17 °C | 17:00 | |
| 12 °C | 11 °C | 22:00 |
východ slnka 06:11
západ slnka 20:49
PO HODINÁCH
západ slnka 20:49
Predpoveď počasia Cabana Maior 17. máj 2026
Popoludní slabé dažďové prehánky, večer oblačno. Najvyššia teplota 18 °C. Úhrn zrážok 0,6 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 11 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cabana Maior, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 09:00
10:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1018 hPa | 79 % | 10 °C | 96 % | 0% | 95% | 94% | 0% | |
| 10:00
11:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 77 % | 10 °C | 90 % | 0% | 89% | 65% | 0% | |
| 11:00
12:00
| slabé dažďové prehánky |
16 °C 16 °C |
0,2 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 72 % | 10 °C | 71 % | 0% | 68% | 19% | 0% | |
| 12:00
13:00
| dažďové prehánky | 18 °C 18 °C |
0,3 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 65 % | 11 °C | 42 % | 0% | 33% | 20% | 0% | |
| 13:00
14:00
| dažďové prehánky | 18 °C 18 °C |
0,4 mm | 3.5 m/s13 km/h severozápadný |
1017 hPa | 64 % | 11 °C | 59 % | 0% | 16% | 50% | 3% | |
| 14:00
15:00
| slabé dažďové prehánky |
18 °C 18 °C |
0,1 mm | 4.4 m/s16 km/h severozápadný |
1018 hPa | 68 % | 11 °C | 43 % | 0% | 27% | 22% | 0% | |
| 15:00
16:00
| polojasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severozápadný |
1017 hPa | 65 % | 11 °C | 21 % | 0% | 19% | 3% | 0% | |
| 16:00
17:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severozápadný |
1017 hPa | 65 % | 11 °C | 10 % | 0% | 10% | 1% | 0% | |
| 17:00
18:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severozápadný |
1017 hPa | 66 % | 11 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 18:00
19:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severozápadný |
1018 hPa | 67 % | 10 °C | 2 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h severozápadný |
1018 hPa | 71 % | 10 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 20:00
21:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severozápadný |
1018 hPa | 78 % | 10 °C | 73 % | 0% | 3% | 0% | 72% | |
| 21:00
22:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severozápadný |
1019 hPa | 89 % | 10 °C | 100 % | 0% | 8% | 0% | 100% | |
| 22:00
23:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severozápadný |
1019 hPa | 92 % | 10 °C | 100 % | 0% | 1% | 0% | 100% | |
| 23:00
00:00
| oblačno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1019 hPa | 93 % | 10 °C | 90 % | 0% | 1% | 0% | 90% | |
Zajtra, pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| oblačno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 95 % | 9 °C | 88 % | 0% | 0% | 0% | 88% | |
| 01:00
02:00
| polojasno | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 96 % | 9 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 17% | |
| 02:00
03:00
| oblačno | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severný |
1019 hPa | 97 % | 9 °C | 76 % | 0% | 3% | 0% | 75% | |
| 03:00
04:00
| oblačno | 9 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 98 % | 8 °C | 85 % | 0% | 1% | 0% | 85% | |
| 04:00
05:00
| zamračené | 9 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severný |
1018 hPa | 99 % | 8 °C | 88 % | 0% | 23% | 0% | 85% | |
| 05:00
06:00
| hmla | 9 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 99 % | 8 °C | 96 % | 89% | 89% | 0% | 64% | |
| 06:00
07:00
| hmla | 9 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 99 % | 8 °C | 94 % | 89% | 89% | 1% | 83% | |
| 07:00
08:00
| hmla | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 98 % | 8 °C | 93 % | 89% | 91% | 0% | 23% | |
| 08:00
09:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1020 hPa | 90 % | 10 °C | 77 % | 3% | 23% | 0% | 71% | |
| 09:00
10:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 75 % | 9 °C | 99 % | 0% | 14% | 0% | 99% | |
| 10:00
11:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 66 % | 8 °C | 100 % | 0% | 67% | 0% | 99% | |
| 11:00
12:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1020 hPa | 62 % | 8 °C | 99 % | 0% | 63% | 0% | 97% | |
| 12:00
13:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1020 hPa | 58 % | 8 °C | 100 % | 0% | 96% | 0% | 100% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 57 % | 9 °C | 100 % | 0% | 82% | 1% | 100% | |
| 14:00
15:00
| zamračené | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 59 % | 9 °C | 100 % | 0% | 53% | 75% | 100% | |
| 15:00
16:00
| zamračené | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 60 % | 9 °C | 98 % | 0% | 45% | 75% | 85% | |
| 16:00
17:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 63 % | 10 °C | 97 % | 0% | 72% | 63% | 81% | |
| 17:00
18:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 64 % | 10 °C | 100 % | 0% | 76% | 0% | 99% | |
| 18:00
19:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 67 % | 9 °C | 100 % | 0% | 71% | 52% | 100% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhozápadný |
1020 hPa | 71 % | 9 °C | 100 % | 0% | 82% | 77% | 96% | |
| 20:00
21:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhozápadný |
1020 hPa | 73 % | 9 °C | 94 % | 0% | 88% | 55% | 16% | |
| 21:00
22:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1020 hPa | 77 % | 9 °C | 77 % | 0% | 77% | 2% | 0% | |
| 22:00
23:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1021 hPa | 80 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 23:00
00:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1021 hPa | 79 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 13% | 0% | |
Cabana Maior, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,8708; -8,3518
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 392 m
Administratívna časť:
- Distrito de Viana do Castelo, Viana Do Castelo
- Arcos de Valdevez, Arcos de Valdevez
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cabana Maior, Portugalsko. Predpoveď počasia Cabana Maior.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cabana Maior dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Cabana Maior
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Cabana Maior
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
17. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:11 | 20:49 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:29 | 14:37 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:38 | 21:21 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:59 | 22:01 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:14 | 22:46 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 17.05.2026 06:07 | 17.05.2026 22:18 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |