Počasie Cais Novo vikend
Predpoveď počasia pre mesto Cais Novo na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
20 / 10°C
| 0.0 mm | 7 km/h |
| 11 °C | 11 °C | 01:00 | |
| 10 °C | 10 °C | 07:00 | |
| 20 °C | 20 °C | 13:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 19:00 |
východ slnka 06:31
západ slnka 20:33
PO HODINÁCH
západ slnka 20:33
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cais Novo, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1022 hPa | 99 % | 11 °C | 96 % | 0% | 96% | 0% | 14% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severný |
1022 hPa | 99 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 61 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 74 % | 12 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1024 hPa | 100 % | 10 °C | 93 % | 0% | 93% | 0% | 15% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1022 hPa | 99 % | 11 °C | 100 % | 0% | 96% | 0% | 96% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 59 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 59 % | 11 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
Cais Novo, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,6870; -8,8118
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 5 m
Administratívna časť:
- Distrito de Viana do Castelo, Viana Do Castelo
- Viana do Castelo, Viana Do Castelo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cais Novo, Portugalsko. Predpoveď počasia Cais Novo.
Cais Novo - počasie v okolí - väčšie mestá
Cais Novo - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cais Novo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cais Novo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:31 | 20:33 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:32 | 14:01 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:00 | 21:04 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:24 | 21:40 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:44 | 22:21 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:41 | 01.05.2026 05:59 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |