Počasie Calheiros vikend
Predpoveď počasia pre mesto Calheiros na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
22. 5. |
Sobota
23. 5. |
Nedeľa
24. 5. |
Sobota cez deň ráno oblačno, dopoludnie polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie jasno. Nedeľa cez deň ráno jasno, dopoludnie polojasno, poludnie jasno, večer polojasno.
Piatok 22. máj
30 / 19°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 19 °C | 19 °C | 01:00 | |
| 20 °C | 20 °C | 07:00 | |
| 30 °C | 32 °C | 13:00 | |
| 25 °C | 27 °C | 19:00 |
východ slnka 06:07
západ slnka 20:54
PO HODINÁCH
západ slnka 20:54
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Calheiros, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 66 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
02:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 63 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 57 % | 11 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1021 hPa | 48 % | 17 °C | 35 % | 0% | 0% | 19% | 20% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1021 hPa | 59 % | 16 °C | 46 % | 0% | 0% | 46% | 1% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 88 % | 14 °C | 78 % | 0% | 0% | 73% | 21% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1022 hPa | 94 % | 14 °C | 19 % | 0% | 19% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 24 °C 25 °C |
0,2 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 58 % | 15 °C | 14 % | 0% | 13% | 1% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severný |
1021 hPa | 71 % | 16 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
Calheiros, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,8077; -8,5714
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 167 m
Administratívna časť:
- Distrito de Viana do Castelo, Viana Do Castelo
- Ponte de Lima, Ponte do Lima
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Calheiros, Portugalsko. Predpoveď počasia Calheiros.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Calheiros dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Calheiros
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 20:54 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 14:46 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 21:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:54 | 22:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:07 | 22:55 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:59 | 23.05.2026 02:16 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |