Počasie Caneças dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Caneças na 10 dní.
Piatok 1. máj
22 / 14°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 15 °C | 15 °C | 01:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 07:00 | |
| 22 °C | 23 °C | 13:00 | |
| 20 °C | 20 °C | 19:00 |
východ slnka 06:39
západ slnka 20:29
PO HODINÁCH
západ slnka 20:29
|
|
Predpoveď počasia Caneças, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 86 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 90 % | 12 °C | 71 % | 0% | 0% | 0% | 71% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1022 hPa | 62 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 65 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severný |
1022 hPa | 84 % | 12 °C | 92 % | 0% | 0% | 0% | 92% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 90 % | 12 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 55 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 58 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Caneças, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 38,8132; -9,2268
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 10 978
Nadmorská výška: 234 m
Administratívna časť:
- Distrito de Lisboa, Lisabon
- Odivelas, Odivelas, Lisbon
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Caneças, Portugalsko. Predpoveď počasia Caneças.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Caneças dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Caneças
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:39 | 20:29 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:33 | 13:50 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:09 | 20:58 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:35 | 21:32 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:58 | 22:10 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:37 | 01.05.2026 06:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |