Počasie Canhestros dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Canhestros na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
27 / 18°C
| 0.0 mm | 23 km/h |
| 18 °C | 18 °C | 01:00 | |
| 18 °C | 17 °C | 07:00 | |
| 27 °C | 29 °C | 13:00 | |
| 26 °C | 28 °C | 19:00 |
východ slnka 06:20
západ slnka 20:40
PO HODINÁCH
západ slnka 20:40
|
|
Predpoveď počasia Canhestros, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 75 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východný |
1019 hPa | 54 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 55 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 62 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h východný |
1020 hPa | 63 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h východný |
1019 hPa | 56 % | 10 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 29 °C 30 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 51 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 59 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Canhestros, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 37,2321; -8,3644
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Canhestros, Portugalsko. Predpoveď počasia Canhestros.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Canhestros dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Canhestros
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:20 | 20:40 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 14:20 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:50 | 21:10 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:14 | 21:46 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:34 | 22:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:56 | 22.05.2026 01:37 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |