Počasie Caramos dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Caramos na 10 dní.
Piatok 22. máj
30 / 15°C
| 0.0 mm | 7 km/h |
| 16 °C | 16 °C | 01:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 07:00 | |
| 30 °C | 30 °C | 13:00 | |
| 26 °C | 27 °C | 19:00 |
východ slnka 06:07
západ slnka 20:51
PO HODINÁCH
západ slnka 20:51
|
|
Predpoveď počasia Caramos, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 83 % | 12 °C | 53 % | 0% | 0% | 0% | 53% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 83 % | 11 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1020 hPa | 37 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 50 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 87 % | 14 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 88 % | 13 °C | 47 % | 0% | 0% | 0% | 46% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 57 % | 17 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severozápadný |
1019 hPa | 57 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Caramos, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,3427; -8,1684
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Caramos, Portugalsko. Predpoveď počasia Caramos.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Caramos dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Caramos
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 20:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:29 | 14:43 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 21:24 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:55 | 22:04 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:09 | 22:50 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:58 | 23.05.2026 02:14 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |