Počasie Carvalhal, Braga dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Carvalhal, Braga na 10 dní.
Pondelok 4. máj
25 / 9°C
| 0.0 mm | 10 km/h |
| 12 °C | 12 °C | 01:00 | |
| 9 °C | 8 °C | 07:00 | |
| 25 °C | 24 °C | 13:00 | |
| 21 °C | 21 °C | 19:00 |
východ slnka 06:26
západ slnka 20:35
PO HODINÁCH
západ slnka 20:35
|
|
Predpoveď počasia Carvalhal, Braga, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 93 % | 10 °C | 97 % | 0% | 0% | 0% | 97% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 95 % | 8 °C | 100 % | 0% | 1% | 2% | 100% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 37 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západný |
1008 hPa | 48 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
utorok 05.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,1 mm | 0.5 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 79 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 12% | 100% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 14 °C 14 °C |
1,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východný |
1007 hPa | 82 % | 10 °C | 100 % | 0% | 27% | 100% | 96% | |
| 13:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
20 °C 20 °C |
7,2 mm | 4.1 m/s15 km/h južný |
1008 hPa | 64 % | 12 °C | 76 % | 0% | 71% | 58% | 0% | |
| 19:00
20:00
| dažďové prehánky | 16 °C 17 °C |
2,5 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 90 % | 14 °C | 85 % | 0% | 80% | 36% | 0% | |
Carvalhal, Braga, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,6166; -8,3948
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Carvalhal, Braga, Portugalsko. Predpoveď počasia Carvalhal, Braga.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Carvalhal, Braga dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Carvalhal, Braga
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
4. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:26 | 20:35 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 14:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:55 | 21:06 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:18 | 21:42 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:37 | 22:24 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 03.05.2026 22:51 | 04.05.2026 07:34 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |