Počasie Casal do Gaio dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Casal do Gaio na 10 dní.
Piatok 22. máj
28 / 16°C
| 0.0 mm | 12 km/h |
| 17 °C | 18 °C | 01:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 07:00 | |
| 28 °C | 28 °C | 13:00 | |
| 22 °C | 23 °C | 19:00 |
východ slnka 06:12
západ slnka 20:50
PO HODINÁCH
západ slnka 20:50
|
|
Predpoveď počasia Casal do Gaio, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východný |
1019 hPa | 81 % | 13 °C | 57 % | 0% | 0% | 0% | 57% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 83 % | 13 °C | 8 % | 0% | 2% | 0% | 6% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západný |
1019 hPa | 44 % | 14 °C | 8 % | 0% | 0% | 8% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 56 % | 13 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 95 % | 14 °C | 82 % | 0% | 82% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,1 mm | 2.0 m/s7 km/h severný |
1022 hPa | 91 % | 11 °C | 53 % | 0% | 24% | 0% | 39% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 50 % | 8 °C | 62 % | 0% | 1% | 0% | 61% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 61 % | 9 °C | 31 % | 0% | 28% | 0% | 4% | |
Casal do Gaio, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 40,2776; -8,6529
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 91 m
Administratívna časť:
- Distrito de Coimbra, Coimbra
- Montemor-O-Velho, Montemor-o-Velho
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Casal do Gaio, Portugalsko. Predpoveď počasia Casal do Gaio.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Casal do Gaio dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Casal do Gaio
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:12 | 20:50 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 14:37 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:40 | 21:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:02 | 22:01 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:18 | 22:45 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:03 | 23.05.2026 02:14 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |