Počasie Casaldelo dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Casaldelo na 10 dní.
Sobota 23. máj
20 / 15°C
| 0.0 mm | 21 km/h |
| 15 °C | 16 °C | 01:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 07:00 | |
| 20 °C | 20 °C | 13:00 | |
| 18 °C | 17 °C | 19:00 |
východ slnka 06:09
západ slnka 20:51
PO HODINÁCH
západ slnka 20:51
|
|
Predpoveď počasia Casaldelo, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 94 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1024 hPa | 94 % | 13 °C | 18 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severozápadný |
1025 hPa | 70 % | 14 °C | 64 % | 0% | 0% | 0% | 64% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 76 % | 13 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 89 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 13 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
1021 hPa | 99 % | 12 °C | 93 % | 0% | 93% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severozápadný |
1020 hPa | 54 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severozápadný |
1016 hPa | 68 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Casaldelo, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 40,7398; -8,4490
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 122 m
Administratívna časť:
- Distrito de Aveiro, Aveiro
- Albergaria-A-Velha, Albergaria-a-Velha
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Casaldelo, Portugalsko. Predpoveď počasia Casaldelo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Casaldelo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Casaldelo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 20:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 14:42 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 21:24 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:58 | 22:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:13 | 22:49 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 13:12 | 24.05.2026 02:38 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |