Počasie Castelo Melhor dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Castelo Melhor na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
28 / 14°C
| 0.0 mm | 9 km/h |
| 14 °C | 14 °C | 01:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 07:00 | |
| 28 °C | 28 °C | 13:00 | |
| 26 °C | 26 °C | 19:00 |
východ slnka 06:04
západ slnka 20:45
PO HODINÁCH
západ slnka 20:45
|
|
Predpoveď počasia Castelo Melhor, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhozápadný |
1021 hPa | 82 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhozápadný |
1022 hPa | 77 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1021 hPa | 31 % | 9 °C | 2 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 39 % | 11 °C | 13 % | 0% | 0% | 5% | 8% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1022 hPa | 75 % | 11 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhozápadný |
1021 hPa | 77 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 27 % | 8 °C | 51 % | 0% | 0% | 0% | 50% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 28 % | 7 °C | 94 % | 0% | 0% | 7% | 94% | |
Castelo Melhor, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,0272; -7,0661
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 400 m
Administratívna časť:
- Distrito da Guarda, Guarda, Guarda
- Vila Nova de Foz Côa, Vila Nova de Fozcoa
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Castelo Melhor, Portugalsko. Predpoveď počasia Castelo Melhor.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Castelo Melhor dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Castelo Melhor
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:04 | 20:45 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:24 | 14:40 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:32 | 21:17 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:53 | 21:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:08 | 22:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:39 | 22.05.2026 01:41 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |